Co stoi za sukcesem marki Leader School Wieliczka??

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2013 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założycielka Leader School Magdalena Sanecka wraz z całym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają 600 uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do 600 szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Wieliczce.

Poznaj metody

Nasz zespół

Magdalena Sanecka

Właścicielka

Agnieszka Krochmal

Sekretariat

Elżbieta Olszewska

Lektor

BIO:
Ukończyła studia magisterskie II stopnia na wydziale filologii angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Pasjonują ją nowoczesne technologie w nauczaniu języka angielskiego, lubi jeździć na rowerze, pływać, w wolnej chwili sięga po dobrą książkę.

Francieska Szklarska Castañeda

Lektor

BIO:
Native speaker języka hiszpańskiego. Pochodzi z Ameryki Łacińskiej – z Kolumbii, ale ma polskie
korzenie. Pracuje z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Stara się, aby lekcje były dynamiczne i praktyczne, a nauka była przyjemna i interesująca. Posiada certyfikat Colorin Colorado. Jest energiczną, zawsze uśmiechniętą osobą, a jej hobby to gra na pianinie, haftowanie i rośliny.

Joanna Widlarz

Lektor

BIO:
Jest absolwentką uczelni technicznej, ale właśnie tam odkryła, że praca z maszynami jest w porządku, ale z ludźmi i szczególnie z dziećmi to jest to! Jest certyfikowanym lektorem metody Leo English. Jej drugą pasją są góry oraz Kraków.

Kamila Gajda

Lektor

BIO:
Język angielski pokochała podróżując po świecie i rozmawiając z ludźmi. Ukończyła studia magisterskie w Hiszpanii i pracowała w dwujęzycznej szkole w Ekwadorze. Uwielbia pracę z dziećmi i młodzieżą. Na swoich zajęciach stawia na komunikację i różnorodność – tak, aby każdy znalazł dla siebie „coś dobrego”.

Katya Coltharp

Lektor

Kinga Domanus

Lektor

Mariusz Korus

Lektor

Marta Matysiak

Lektor

Natasha Salva

Lektor

Beata Lopez

Lektor

BIO:
Język angielski stał się jej pasją już w szkole średniej, od tamtego czasu ciągle go doskonali.
Pracowała w szkołach w Polsce i za granicą, poznając różne metody nauczania. Metodyk BLS
Communication przeprowadzający ogólnopolskie szkolenia dla lektorów Leader School.

Co mówią nasi klienci?

Gorąco polecam szkołę LS Wieliczka. Od podszewki znam ich półkolonię i obozy i nie dziwię się,że mają tylu stałych klientów;)

Anna Stach

Świetna szkoła !! 👏👏Przygotowała mają córkę do egzaminów ósmoklasisty , które zdała na 97%. Ze szkoły korzysta również mój 9 letni syn , który bardzo lubi uczestniczyć w zajęciach . Zajęcia przeprowadzane są bardzo profesjonalnie , córka i syn bardzo są zadowoleni z zajęć . Szkoła świetnie poradziła sobie z nauczaniem zdalnym w czasie covid !! Polecam gorąco szkołę dla dzieci w rożnym wieku 👌👌👌

Joanna Gawrylak

Bardzo ciekawe zajęcia, dziecko zawsze wraca zadowolone i uśmiechnięte. Profesjonalni lektorzy, bardzo miła obsługa w sekretariacie. Polecam Leader School Wieliczka w 100 %!!!

Pawel Paw

Bardzo sympatyczna atmosfera. Syn wraca z zajęć zawsze uśmiechnięty. Polecam.

Magdalena Loster

Z kursów korzystali między innymi:

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wygląda szkoła?

Nasza szkoła mieści się w przestronnym budynku w dogodnej lokalizacji. Zadbaliśmy o to, aby kursanci uczyli się w jasnych, nieprzebodźcowanych salach, które pozwalają na lepszą koncentrację. Każdą salę dziecięcą wzbogaciliśmy o atrakcyjne dla dzieci i pobudzające ich zmysły materiały sensoryczne wraz z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na każdych zajęciach. Sale dla dorosłych są kameralne i pozwalają na swobodny dialog.

Jak zapisać się na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej