WYPOCZYNEK

z Leader School!

Wakacje nad morzem, w górach czy w mieście to nie tylko spędzenie czasu na plaży i na szlaku ale także liczne wycieczki, zabawa z językiem angielskim i mnóstwo pozytywnej energii i miłych wspomnień! Postaw na sprawdzoną ekipę Leader School! Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!😊

Harry Potter Tour in London

Zapraszamy na niezwykłą wyprawę do Londynu śladami Harrego Pottera!

▪ odwiedzimy kilkanaście lokalizacji, gdzie były kręcone różne części Harre’go Potter’a

▪ Wizyta w Warner Bross Studio, które odkryje przed zwiedzającymi magię filmu i pozwoli poznać niektóre jego skrzętnie skrywane tajemnice
▪ zwiedzanie Great Hall, pomieszczeń Gryffindoru, sypialni chłopców, chaty Hagrida, pokoju profesor Umbridge w Ministerstwie Magii
▪ spacer ulicą Pokątną, zapoznanie się z niezwykłymi trickami i efektami specjalnymi, które stworzyły najpopularniejszą serię filmową wszech czasów
▪ odwiedzimy niezwykłe atrakcje Londynu, m.in.: Muzeum Historii Naturalnej, Tower of London oraz Madame Tussauds.

blank

Kolonie językowo-sportowe

Kolonie językowo-sportowe to wyjątkowa forma letniego wypoczynku, która łączy naukę języka obcego z aktywnymi zajęciami sportowymi. Uczestnicy mają okazję doskonalić swoje umiejętności językowe, ucząc się w przyjaznej atmosferze i jednocześnie aktywnie spędzając czas na boiskach i placach zabaw. Dzięki tej kombinacji dzieci i młodzież nie tylko poszerzają swoją wiedzę lingwistyczną, ale także rozwijają zdolności fizyczne oraz budują nowe przyjaźnie.

Obozy językowo-sportowe

Obozy językowo-sportowe to doskonałe rozwiązanie dla młodzieży poszukującej aktywnego i jednocześnie edukacyjnego wypoczynku. Podczas tych obozów uczestnicy mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności językowych poprzez zajęcia prowadzone w danym języku obcym, równocześnie uczestnicząc w różnorodnych aktywnościach sportowych. Dzięki takiej kombinacji dzieci i młodzież nie tylko rozwijają swoje zdolności komunikacyjne, ale również wzmacniają kondycję fizyczną i budują więzi z rówieśnikami.

blank
blank

Półkolonie językowe

Półkolonie językowe to innowacyjna forma letniego wypoczynku, która umożliwia dzieciom intensywne doskonalenie języka obcego w przyjaznej atmosferze. Podczas tych zajęć uczestnicy mają okazję uczestniczyć w różnorodnych aktywnościach kulturalnych i edukacyjnych, co sprzyja szybkiemu postępowi w nauce języka.

Postaw na Leader School!

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, Leader School Wieliczka aktywnie angażuje się w edukację dzieci i młodzieży, zarówno w trakcie roku szkolnego, jak i w czasie wolnym. W okresie wakacji organizujemy kolonie, obozy krajowe i zagraniczne oraz półkolonie w mieście.
Dzięki wykwalifikowanej kadrze trenerów i lektorów na co dzień pracujących w Leader School, kreatywności, pasji i bogatej ofercie zarówno najmłodsi jak i nastolatki mogą z nami aktywnie wypocząć, zwiedzić ciekawe miejsca, podszlifować angielski oraz zdobyć nowe umiejętności.
Z Leader School każdy wyjazd to niezapomniana przygoda pełna odkryć, przyjaźni i niezwykłych doświadczeń, a zajęcia w ramach półkolonii to czas spędzony na kreatywnej zabawie i rozwoju osobistym dziecka. Dokładamy wszelkich starań aby dzieci uczestniczące w organizowanych przez nas atrakcjach były bezpieczne i aktywnie spędzały czas.
Kolonie i obozy dla dzieci młodzieży organizujemy z pasją dbając o najdrobniejsze szczegóły. Program i zajęcia dostosowujemy do możliwości i potrzeb dzieci. Zapewniamy bezpośredni kontakt rodziców z opiekunami podczas trwania całego turnusu.
Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Wypoczynku (zezwolenie nr Z/19/2018 w Małopolskim Urzędzie Marszałkowskim) oraz Gwarancję Ubezpieczeniową Turystyczną SIGNAL IDUNA, dodatkowo każdy wyjazd jest ubezpieczony i zgłoszony do Kuratorium Oświaty w Krakowie.

blank

Zapytaj o zajęcia

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h: