FRANCZYZA LEADER SCHOOL®

Proponowany przez LEADER SCHOOL® model franczyzowy, oparty jest na współpracy między niezależnymi przedsiębiorcami. Franczyzodawca udostępnia partnerom sieci franczyzowej, swoje doświadczenie, „know – how” oraz licencjonowane marki i metody nauczania.

W ramach umowy franczyzobiorca uzyskuje wyłączność, na prowadzenie działalności na określonym terenie, sprawdzony model prowadzenia placówki edukacyjnej oraz dostęp do najnowszych metod i narzędzi dydaktycznych. Dzięki temu Partnerzy LEADER SCHOOL® stają się liderami na lokalnych rynkach edukacyjnych.

Odbiorcami oferty LEADER SCHOOL® są dzieci, młodzież, dorośli, firmy i instytucje.

Myślisz o własnej szkole językowej?
Skorzystaj z naszej wiedzy i wieloletniego doświadczenia!

LEADER SCHOOL 2019
CIESZY NAS TO CO ROBIMY

LUBIMY SIĘ SPOTYKAĆ
SPOTKANIE FRANCZYZOBIORCÓW 2018

JESTEŚMY DUMNI Z TEGO CO ROBIMY
SPOTKANIE FRANCZYZOBIORCÓW 2017

Franczyza – szkoła językowa zgodnie z przepisem

Franczyza na szkołę językową to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z branżą usług edukacyjnych, ale obawiają się, że ich doświadczenie w tej dziedzinie jest niewystarczające. Naszym franczyzobiorcom oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie rozwoju placówki, dzięki czemu także osoby dotąd niezwiązane z nauczaniem języków obcych mogą odnieść sukces prowadząc jedną z najlepiej zarządzanych i najczęściej wybieranych szkół językowych na lokalnym rynku.

 

Dla kogo franczyza na szkołę językową?

Nie każdy przedsiębiorca może być franczyzobiorcą. Wszystko zależy od typu osobowości oraz celów, jakie przyświecają nam na etapie podpisywania umowy franczyzowej. Osoby kreatywne, które lubią wdrażać nowe rozwiązania powinny dobrze przemyśleć rozpoczęcie współpracy z franczyzodawcą. Franczyza na szkołę językową to natomiast doskonałe rozwiązanie dla językowców i lektorów, którzy z jednej strony bardzo dobrze władają językiem obcym, z drugiej zaś odczuwają braki natury biznesowej. Dostarczając naszym franczyzobiorcą gotowe modele oraz sposoby prowadzenia działalności pomagamy niwelować wpływ braków w doświadczeniu na rozwój placówki, jednocześnie pozwalając Państwu skupiać się na tym, co jest dla Państwa najważniejsze – nauczaniu języka obcego. Nie oznacza to jednak, że z franczyza na szkołę językową jest zarezerwowana wyłącznie dla osób z wykształceniem kierunkowym. Umowę franczyzy może podpisać każdy, kto chce otworzyć szkołę językową niezależnie od wykształcenia i doświadczenia. W przypadku przedsiębiorców nieposiadających wykształcenia kierunkowego uprawniającego do nauczania języka pomagamy w odpowiednim doborze kadry nauczycielskiej, jednocześnie podpowiadając z jak dużym zespołem powinniście Państwo wejść na rynek i jak płynnie poszerzać ofertę dydaktyczną Państwa szkoły.

 

Na co może liczyć Nasz Franczyzobiorca?

Podpisując umowę franczyzy z LEADER SCHOOL® otrzymujecie Państwo nie tylko możliwość prowadzenia działalności pod szyldem znanej i cenionej na rynku edukacyjnym marki, ale również:

  • dostęp do doświadczeń wszystkich partnerów działających w ramach sieci edukacyjnej LEADER SCHOOL®,
  • „know-how”,
  • dostęp do licencjonowanych marek i sprawdzonych metod nauczania,
  • wsparcie w zakresie sposobu prowadzenia działalności (procedury i instrukcje postępowania w określonych sytuacjach dydaktycznych i biznesowych),
  • pomoc handlową i techniczną, a także wsparcie w zakresie prowadzenia działań marketingowych i promocyjnych.

Zachęcamy do współpracy. W razie pytań lub wątpliwości dotyczących franczyzy dla szkoły językowej pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH

Scroll UpZadzwoń