Co stoi za sukcesem marki Leader School?

Kiedy w 1997 roku zakładaliśmy naszą pierwszą szkołę językową, mieliśmy głowę pełną marzeń i mnóstwo sił do ich zrealizowania. Choć droga była wyboista i zdarzały nam się potknięcia, to z perspektywy czasu czujemy wdzięczność za te doświadczenia. Dzięki nim możemy pełniej patrzeć na edukację, rozwój kursantów, a także prowadzenie biznesu. Suma wszystkich naszych działań i doświadczeń sprowadza się do stworzenia sieci szkół językowych pod szyldem Leader School.

Z roku na rok nabieraliśmy rozpędu i zamienialiśmy niemożliwe w możliwe. Od ponad 25 lat uczymy efektywnej nauki angielskiego młodzież i dorosłych, a od blisko 20 lat budujemy edukację rozwijającą najważniejsze kompetencje u dzieci. Przez lata opracowaliśmy i doskonaliliśmy efektywne i innowacyjne metody dydaktyczne, które pozwalają naszym kursantom uzyskać lekko i przyjemnie wolność językową. W zasadzie moglibyśmy sami budować swoje edukacyjne imperium, ale woleliśmy podzielić się naszym szczęściem biznesowym z innymi. To dlatego opracowaliśmy pełne know-how prowadzenia szkoły językowej, aby razem z naszymi partnerami biznesowymi budować nowy wymiar branży edukacyjnej, który prowadzi również do wolności finansowej.

Potrzebujesz mocnego wsparcia w prowadzeniu szkoły językowej, a także całego zaplecza dydaktycznego, stałego rozwoju, mentoringu i pomocy marketingowej? W takim razie właśnie spadliśmy Ci z nieba :) Poznaj naszą ofertę franczyzową i zweryfikuj, czy nadajemy na tych samych falach. Jeśli tak, zapraszamy do niezobowiązującego kontaktu. Wszystko wskazuje na to, że lada moment poczujesz wiatr w żaglach w swoim biznesie.

Nasz zespół

Wojciech Rojkowski

Właściciel

BIO:
Od ponad 25 lat rozwijam innowacyjne produkty i metody edukacyjne. Skorzystało z nich już ponad 300 000 Polaków i osób na całym świecie. Możesz je znać pod nazwami Leader School, Leonardo School, Leo English, Leo Maniak i BLS. Moją misją jest propagowanie najwyższej jakości edukacji językowej zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Dziś wiem, że sukces w tej branży, to przede wszystkim połączenie umiejętności managerskich z innowacyjnymi metodami dydaktycznymi.

Katarzyna Rojkowska

Właścicielka

BIO:

Katarzyna jest psychologiem, współzałożycielką dwóch marek edukacyjnych: Leader School i Leonardo School oraz dyrektorem działu edukacyjnego. Zafascynowana psychologią uczenia się i zaangażowana w działania propagujące nowoczesne standardy nauczania wraz z zespołem ekspertów stworzyła metodę nauki języka angielskiego Leo English oraz metodę efektywnej nauki Leo Maniak. Pod jej redakcją powstała seria książek Leo English with TING (przygotowana dla EMIPK) oraz kontent edukacyjny dla robota EMYS. Katarzyna jest autorką licznych publikacji: książek (m.in. „Naucz małe dziecko myśleć i czuć’, seria „Edukacyjnych książeczek o emocjach”) i artykułów dotyczących aspektów rozwoju dziecka. Od lat prowadzi szkolenia dla nauczycieli i rodziców w tym zakresie.

Anna Lesińska-Caudle

Metodyk

BIO:

Anna jest doświadczoną autorką podręczników do nauki języka angielskiego oraz materiałów dydaktycznych dla dzieci i młodzieży. Była wykładowcą na Uniwersytecie Missouri-Rolla, obecnie jest wykładowcą na Uniwersytecie Łódzkim. Uzyskała tytuł edukatora przez British Council i Związek Nauczycielstwa Polskiego w zakresie metodyki nauczania dzieci, w ramach tego programu zdobywała doświadczenie trenerskie w St Mark & St John University College, Plymouth oraz w Institute of Education, Londyn. Anna Caudle jest pomysłodawczynią i autorką programu telewizyjnego ‘English and Arts’. Przez wiele lat pod tą nazwą prowadziła zajęcia języka angielskiego dla dzieci. To autorka podręczników szkolnych ‘Surprise’ i ‘Globetrotter’ i wielu publikacji z zakresu metodyki nauczania.

Jej niezwykłe doświadczenie metodyczne i innowacyjne spojrzenie na edukację dzieci zaowocowało stworzeniem metody Leo English. Spod jej ręki wyszła seria podręczników Leo English i różnorodnych pomocy dydaktycznych. Pod okiem metodycznym Anny Caudle powstała seria książek Leo English with TING (przygotowana dla EMIPK) oraz kontent edukacyjny dla robota EMYS. Od wielu lat Anna Caudle jako główny metodyk Leo English przygotowuje lektorów do nauki języka angielskiego dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Anita Post

Anita Post

Specjalista ds. administracyjnych

Zobacz, co uważają właściciele szkół:

Otrzymasz pełen know-how biznesowy, kampanie reklamowe na pozyskiwanie kursantów, pomoc w rekrutacji i przeszkolenie pracowników.

screen.png
screen.png
screen.png
screen.png

Skorzystaj z 25 lat doświadczenia biznesowego i dołącz do Leader School!

300 000

osób skorzystało

EMPIK

oferuje nasze książki

od 25 lat

rozwijamy metody

3

metody nauczania

42

szkoły językowe

Zaufali nam

Prowadzisz szkołę językową lub chcesz ją otworzyć?

Zapytaj o licencję metody angielskiego dla dzieci Leo English lub ofertę franczyzy na otwarcie szkoły językowej: