Co mówią nasi klienci?

Szkoła godna polecenia. Miałem przyjemność nauki języka angielskiego w systemie on- line. Jakość i obsługa na najwyższym poziomie. Zajęcia dopasowane do moich potrzeb, a nauka odbywa się na zasadach partnerskich. Lektorzy indywidualnie podchodzą do każdej osoby i nie tylko wymagają ale również bardzo mocno pomagają w realizacji materiału. Wszystkie sprawy organizacyjne załatwiane są w miły, szybki i profesjonalny sposób, za co bardzo dziękuję. Gorąco polecam Szkołę Leonardo School w Słomnikach, a z pewnością nauka języka obcego będzie tylko przyjemnością.

Rafał Czyżkowski

Bardzo dobra komunikacja i wysoka jakość usług. Szczególnie polecam zajęcia z języka hiszpańskiego, prowadzone przez panią Sylwię Majewską - ma wspaniały kontakt z dziećmi, które wręcz „chłoną” język! Zajęcia są interesujące, prowadzone dynamicznie i z uśmiechem.

Anna Wysocka

Bardzo fajna szkoła, oferująca wysoki poziom nauczania.. Bardzo sympatyczni właściciele oraz pracownicy.

Beata Janeczek

Szkoła oferuje bardzo wysoki poziom nauczania. Lektorzy są zawsze przygotowani do zajęć, które są ciekawe i merytoryczne. Bardzo dobre rozwiązanie z zajęciami wyjazdowymi, co pozwala osobom mieszkającym w większej odległości od szkoły brac udział w zajęciach. Jestem zadowolona i z chęcią będę polecać.

Karolina Kociszewska

Syn uczęszcza pierwszy rok , ale jest bardzo zadowolony i chętnie chodzi na zajęcia

Halina Batko

Jak zapisać się na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej