Co stoi za sukcesem marki Leader School w Słomnikach??

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2014 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założyciele Leader School Agnieszka Gadula-Sikora i Sławomir Sikora wraz z całym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają blisko 380 uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do ponad 380 szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Słomnikach, Luborzycy, Zielonkach i Iwanowicach.

Poznaj metody

Nasz zespół

Agnieszka Gadula-Sikora, Sławomir Sikora

Właściciele

Monika Budzyn

Manager

Ewa Kiczmal

Specjalista ds. obsługi klienta

Maciej Kwieciński

Lektor języka angielskiego

Poznajcie Maćka – lektora z teamu Leader School, który jest z nami prawie od początku naszej działalności. Maciej to licencjonowany lektor metod Leo English oraz BLS Communication. Obecnie prowadzi kursy dla młodzieży i dorosłych, choć jak sam przyznaje, najlepiej czuje się wśród grup Teens . Jest również autorem własnej książki gramatycznej.
  • Urodził się w Polsce, ale jużw wieku 7 lat wyemigrował poza granice kraju. Do szkoły podstawowej uczęszczał na Cyprze, gdzie nauczył się biegle władać językiem angielskim. W roku 1991 przeprowadził się do RPA, gdzie mieszkał prawie 20 lat.
  • Ukończył studia na University of the Witwatersrand w Johannesburgu a w 2007 roku otrzymał stypendium na New York University.
  • Jako młody chłopak spędził kilka lat podróżując z plecakiem po świecie. W ten sposób odwiedził wiele miejsc w Europie, na Bliskim Wschodzie, Afryce i Azji.
  • Prywatnie Maciej uczy angielskiego od 2012 roku. Jest autorem książki w formie komiksu „Basic English Grammar”, która pomaga naszej młodzieży zrozumieć i wejść w świat gramatyki w niestandardowy, ale ciekawy sposób.

Michał Buśko

Lektor języka angielskiego

Daria Prusak

Metodyk Leo English, lektor języka angielskiego

Cześć, jestem Daria. Pracuję w Leonardo School od 2016 roku i to głównie tutaj zdobywałam swoje doświadczenie. Przez większość czasu pracowałam w charakterze lektora, ucząc głównie dzieci i młodzież, obecnie jestem także metodykiem Leo English.
 
Uważam, że rozwój i dążenie do wyznaczonych sobie celów jest w życiu bardzo ważne. Z wykształcenia jestem filologiem angielskim. Ukończyłam studia licencjackie o specjalizacji tłumaczeniowej. Obecnie kończę studia magisterskie z filologii angielskiej o specjalizacji językoznawczej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
 
Nauczanie dzieci sprawia mi dużo radości, a najlepszym wynagrodzeniem tej pracy są postępy uczniów, których uczę.
 
Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą 4-latka. W wolnym czasie lubię spędzać czas z rodziną m.in. grając w planszówki. Jestem też ogromną fanką sportu, uwielbiam oglądać mecze, lubię wszystkie dyscypliny, ale chyba najbardziej tenis. Dodatkowo, jako, że pochodzę z muzykalnej rodziny i muzyka zawsze była nieodłącznym elementem mojego życia, w przeszłości sporo śpiewałam, teraz natomiast traktuję to wyłącznie jako swoje hobby.

Kinga Śliwka

Lektor języka angielskiego

Agnieszka Cich

Lektor języka angielskiego

Nazywam się Agnieszka a z wykształcenia jestem pedagogiem. Swoje doświadczenie pedagogiczne zdobyłam i rozwinęłam pracując jako nauczyciel w Polsce oraz podczas mojej pracy w placówkach edukacyjnych w Anglii. 
 
Dlaczego język angielski?
Chęć nauczania języka angielskiego wynikła z moich dotychczasowych doświadczeń zawodowych i także sytuacji życiowej. Sama jestem mamą i wiem jak ważne jest stwarzanie odpowiedniej atmosfery w pracy z dziećmi oraz nauka poprzez
zabawę.  W pracy z moimi podopiecznymi staram się dostosować metody pracy do ich wieku i poziomu znajomości języka. Najważniejszy dla mnie zawsze jest uczeń i jego potrzeby. 
 
Co robię w czasie wolnym?
W czasie wolnym lubię słuchać muzyki, podróżować i odkrywać nowe miejsca oraz wracać do tych , w których już byłam

Anna Klempka

Lektor języka angielskiego

Magdalena Maj

Lektor języka angielskiego

 

Mam na imię Magda i jestem studentką Uniwersytetu Pedagogicznego. Swoją prace z dziećmi rozpoczęłam już 5 lat temu podczas pracy w przedszkolu. W ciągu tych kilku lat mojej pedagogicznej przygody zdobyłam ogromne doświadczenie i wiedzę, którą teraz z powodzeniem wykorzystuję przy pracy ze swoimi uczniami w Leonardo School. Podczas zajęć, które prowadzę staram się dostosowywać metody i techniki odpowiednio do wieku podopiecznych i poziomu języka jaki aktualnie posiadaja.

Dlaczego język angielski?
Chęć nauczania tego języka z pewnością wynikła z mojego zamiłowania do podróżowania . Obserwowanie jak moim uczniowie robią postępy sprawia mi niezwykłą przyjemność i daje wiele satysfakcji.
 
Co robię w wolnym czasie?
W wolnych chwilach chodzę po górach , spędzam czas z rodziną oraz uczę się coraz to nowszych rzeczy.

Polina Klymova

Lektor języka angielskiego

Katya Sergeeva

Lektor języka angielskiego

Poznajcie Katię – licencjonowanego lektora metody Leo English. Aktualnie spotkacie ją podczas zajęć w Słomnikach, Iwanowicach oraz SP Goszycy. A oto, co Katia mówi o sobie:

Od lat uczę języka angielskiego dzieci i młodzież. Aktualnie kończę studia magisterskie filologii angielskiej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Swoje doświadczenie zdobywałam mieszkając jeszcze w Ukrainie, gdzie pracowałam z dziećmi w wieku szkolnym.

 
Dlaczego język angielski?
Głównie dlatego, że zawsze go lubiłam. Jeszcze gdy byłam w wieku przedszkolnym moi Rodzice zadbali o moją edukację i zapisali mnie na dodatkowe zajęcia z języka. Jestem im ogromnie wdzięczna za tą możliwość, bo dzięki takiej szansie dzisiaj mogę przekazywać swoją wiedzę innym.
 
Co robię w wolnym czasie?
Wolny czas staram się spędzać z rodziną. Lubię obcować z przyrodą, dlatego z chęcią odkrywam nowe miejsca i podróżuję.

Co mówią nasi klienci?

Szkoła godna polecenia. Miałem przyjemność nauki języka angielskiego w systemie on- line. Jakość i obsługa na najwyższym poziomie. Zajęcia dopasowane do moich potrzeb, a nauka odbywa się na zasadach partnerskich. Lektorzy indywidualnie podchodzą do każdej osoby i nie tylko wymagają ale również bardzo mocno pomagają w realizacji materiału. Wszystkie sprawy organizacyjne załatwiane są w miły, szybki i profesjonalny sposób, za co bardzo dziękuję. Gorąco polecam Szkołę Leonardo School w Słomnikach, a z pewnością nauka języka obcego będzie tylko przyjemnością.

Rafał Czyżkowski

Bardzo dobra komunikacja i wysoka jakość usług. Szczególnie polecam zajęcia z języka hiszpańskiego, prowadzone przez panią Sylwię Majewską - ma wspaniały kontakt z dziećmi, które wręcz „chłoną” język! Zajęcia są interesujące, prowadzone dynamicznie i z uśmiechem.

Anna Wysocka

Bardzo fajna szkoła, oferująca wysoki poziom nauczania.. Bardzo sympatyczni właściciele oraz pracownicy.

Beata Janeczek

Szkoła oferuje bardzo wysoki poziom nauczania. Lektorzy są zawsze przygotowani do zajęć, które są ciekawe i merytoryczne. Bardzo dobre rozwiązanie z zajęciami wyjazdowymi, co pozwala osobom mieszkającym w większej odległości od szkoły brac udział w zajęciach. Jestem zadowolona i z chęcią będę polecać.

Karolina Kociszewska

Syn uczęszcza pierwszy rok , ale jest bardzo zadowolony i chętnie chodzi na zajęcia

Halina Batko

Z kursów korzystali między innymi:

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wyglądają szkoły?

Nasze szkoły mieszczą się w dogodnych lokalizacjach w Słomnikach, Zielonkach, Luborzycy i Iwanowicach Włościańskich. Zadbaliśmy o to, aby kursanci uczyli się w jasnych, nieprzebodźcowanych salach, które pozwalają na lepszą koncentrację. Każdą salę dziecięcą wzbogaciliśmy o atrakcyjne dla dzieci i pobudzające ich zmysły materiały sensoryczne wraz z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na każdych zajęciach. Sale dla dorosłych są kameralne i pozwalają na swobodny dialog.

  Szkoła językowa Słomniki - Św. Jana Pawła II 2B, Słomniki
  Szkoła językowa Zielonki - Wyjazdowa 1, Zielonki
  Szkoła językowa Luborzyca - Luborzyca 88
  Szkoła językowa Iwanowice Włościańskie - Jurajska 2, Iwanowice Włościańskie

Jak zapisać się na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej