Co stoi za sukcesem marki Leader School w Słomnikach??

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2014 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założyciele Leader School Agnieszka Gadula-Sikora i Sławomir Sikora wraz z całym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają blisko 350 uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do 350 szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Słomnikach.

Poznaj metody

Nasz zespół

Agnieszka Gadula-Sikora i Sławomir Sikora

Właściciele

Monika Budzyn

Manager

Ewa Kiczmal

Specjalista ds. obsługi klienta

Maciej Kwieciński

Lektor języka angielskiego

Michał Buśko

Lektor języka angielskiego

Sylwia Michalec

Lektor

Daria Prusak

P.O. Metodyk Leo English (język angielski)

Kinga Śliwka

Lektor języka angielskiego

Izabela Dzius

Lektor języka hiszpańskiego

Klaudia Makara

Lektor języka angielskiego

Agata Wędzona

Metodyk Leo English (język angielski)

Co mówią nasi klienci?

Szkoła godna polecenia. Miałem przyjemność nauki języka angielskiego w systemie on- line. Jakość i obsługa na najwyższym poziomie. Zajęcia dopasowane do moich potrzeb, a nauka odbywa się na zasadach partnerskich. Lektorzy indywidualnie podchodzą do każdej osoby i nie tylko wymagają ale również bardzo mocno pomagają w realizacji materiału. Wszystkie sprawy organizacyjne załatwiane są w miły, szybki i profesjonalny sposób, za co bardzo dziękuję. Gorąco polecam Szkołę Leonardo School w Słomnikach, a z pewnością nauka języka obcego będzie tylko przyjemnością.

Rafał Czyżkowski

Bardzo dobra komunikacja i wysoka jakość usług. Szczególnie polecam zajęcia z języka hiszpańskiego, prowadzone przez panią Sylwię Majewską - ma wspaniały kontakt z dziećmi, które wręcz „chłoną” język! Zajęcia są interesujące, prowadzone dynamicznie i z uśmiechem.

Anna Wysocka

Bardzo fajna szkoła, oferująca wysoki poziom nauczania.. Bardzo sympatyczni właściciele oraz pracownicy.

Beata Janeczek

Szkoła oferuje bardzo wysoki poziom nauczania. Lektorzy są zawsze przygotowani do zajęć, które są ciekawe i merytoryczne. Bardzo dobre rozwiązanie z zajęciami wyjazdowymi, co pozwala osobom mieszkającym w większej odległości od szkoły brac udział w zajęciach. Jestem zadowolona i z chęcią będę polecać.

Karolina Kociszewska

Syn uczęszcza pierwszy rok , ale jest bardzo zadowolony i chętnie chodzi na zajęcia

Halina Batko

Z kursów korzystali między innymi:

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wygląda szkoła?

Nasza szkoła mieści się w przestronnym budynku w dogodnej lokalizacji. Zadbaliśmy o to, aby kursanci uczyli się w jasnych, nieprzebodźcowanych salach, które pozwalają na lepszą koncentrację. Każdą salę dziecięcą wzbogaciliśmy o atrakcyjne dla dzieci i pobudzające ich zmysły materiały sensoryczne wraz z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na każdych zajęciach. Sale dla dorosłych są kameralne i pozwalają na swobodny dialog.

Jak zapisać się na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej