Co stoi za sukcesem marki Leader School??

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2014 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założycielka Leader School Wioletta Żybort wraz z całym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają blisko wielu uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do wielu szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Pile.

Poznaj metody

Nasz zespół

Właściciel szkoły - Wioletta Żybort

Wioletta Żybort

Właścicielka

Agnieszka Nowak

Lektor

BIO:
Lektorka języka niemieckiego, certyfikowana lektorka metody BLS Kommunikation

Magister Filologii Germańskiej Uniwersytetu Szczecińskiego. Z nauczaniem związana od 2007 roku. Ma doświadczenie nie tylko w prowadzeniu zajęć z dziećmi ale także z młodzieżą i dorosłymi. Miłośniczka kotów. Sama również adoptowała jednego kotka. W wolnej chwili można ją spotkać na siłowni lub na zajęciach zumby.

Anna Połczyńska

Lektor

BIO:
Lektorka języka angielskiego, certyfikowana lektorka metody BLS Communication i LEO English

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Filologia Angielska, specjalność socjolingwistyka. Swoją pasję do języków obcych łączy z talentem plastycznym i muzycznym prowadząc zajęcia dla najmłodszych metodą Leo English. Nauczanie sprawia jej ogromną satysfakcję. Ania potrafi zamienić każdą lekcję w fantastyczną przygodę, podczas której uczniowie przyswajają język obcy wszystkimi zmysłami. Marzy o podróży dookoła świata, chciałaby nauczyć się gry na basie 🙂

Elżbieta Ślusarczyk

Lektor

BIO:
Lektorka języka niemieckiego, certyfikowana lektorka BLS Kommunikation

Dyplomowana germanistka z 30 letnim doświadczeniem w zawodzie. Pracowała zarówno z młodzieżą jak i z dorosłymi, w szkołach prywatnych i publicznych. W swojej pracy wykazuje się cierpliwością i zrozumieniem. Praca lektorki sprawia jej wiele satysfakcji, niezależnie od wieku uczniów. Lubi aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu np. na rowerze.

Krzysztof Stasik

Lektor

BIO:
Lektor języka angielskiego, certyfikowany lektor metody BLS Communication

‘It is never late to learn.’ Na naukę nigdy nie jest zbyt późno. Kilkanaście lat temu stanąłem przed poważnym życiowym wyzwaniem – potrzebą, a właściwie koniecznością zmiany zawodu. Zacząłem uczyć się języka angielskiego. Najpierw z ciekawości, później z coraz większym zainteresowaniem. Następnym krokiem była decyzja studiowania filologii angielskiej i podjęcie pracy jako nauczyciel.
Wybór okazał się trafny. Jestem chodzącym przykładem na to, że na naukę nigdy nie jest zbyt późno. Dlatego zachęcam do nauki również osoby w wieku 40+. Naprawdę warto spróbować! Zapraszam!

Marcin Pater

Lektor

BIO:
Lektor języka angielskiego, certyfikowany lektor metody BLS Communication

Magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, doświadczony w prowadzeniu zajęć w każdej grupie wiekowej. Z Leader School współpracuje od 2007 roku. Nauczanie języka angielskiego to jego żywioł. Marcin to wulkan energii z wrodzonym darem zjednywania sobie ludzi. Zajęcia z Marcinem są bezstresowe, ale bardzo intensywne. Marcin interesuje się popularną literaturą amerykańską, science fiction oraz fantastyką.

Szymon Majkowski

Lektor

BIO:
Certyfikowany lektor języka angielskiego metody BLS Communication oraz Leo English.

Uczy języka angielskiego w odmianie amerykańskiej. Najbardziej interesuje się fonetyką i fonologią języka. W Leader School zaczął pracę jeszcze w trakcie studiów. Po pracy zajmuje się muzyką i gotowaniem.

Marta Królewicz

Lektor

BIO:
Certyfikowana lektorka metody metody BLS Communication  oraz Leo English.

Magister filologii polskiej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, absolwentka studiów licencjackich na kierunku filologia angielska Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz plastyki w Zespole Kolegiów Nauczycielskich w Wałczu. Jej motto to: „Granice mojego języka są granicami mojego świata”, a nauka języków obcych to nie tylko poznawanie języka, umiejętność komunikacji, to także poznawanie ludzi, ich świata i ich kultury. Nauczanie metodą Leo English jest dla niej idealnym połączeniem zamiłowania do języka angielskiego, możliwości powrotu w świat fantazji dziecka oraz talentów plastycznych. Miłośniczka zimowych kąpieli i długich spacerów nordic walking.

Marina Geldt

Lektor

BIO:
Native speaker z Kazachstanu, lektorka języka rosyjskiego

Urodzona w Kazachstanie, z wykształcenia ekonomistka, kobieta wielu talentów. Po przyjeździe do Polski odkryła swoją nową pasję –nauczanie języka rosyjskiego. Zawsze perfekcyjnie przygotowana i zaangażowana w to co robi. Każdego potrafi zarazić swoim uśmiechem i pozytywnym nastawieniem. W wolnych chwilach maluje farbami akrylowymi i olejnymi.

Łukasz Kępczyński

Lektor

BIO:
Lektor j. angielskiego i hiszpańskiego. Certyfikowany lektor metody BLS Communication.

Magister Filologii Angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego oraz absolwent Wyższej Szkoły Języków Obcych w Poznaniu – Filologia Hiszpańska. Ma wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć w każdej grupie wiekowej.

Marcin Ryżek

Lektor

BIO:

Certyfikowany lektor języka angielskiego metody Leo English. 

Małgorzata Soroczyńska

Lektor

BIO:

Lektorka języka angielskiego dzieci i młodzieży. 

 

 

Magdalena Dobrowolska

Pracownik administracyjny

Sylwia Szulc

Pracownik administracyjny

Co mówią nasi klienci?

Świetna szkoła językowa. Profesjonalne podejście do nauki, miła atmosfera. Moja 4-letnia córeczka uczy się metodą Leo English - jest zachwycona. Polecam!

Magdalena Dobrowolska

Jestem mamą dwójki dzieci, które od kliku lat korzystają z zajęć w tej szkole. Rozpoczynały naukę na zajęciach grupowych, a obecnie korzystają z zajęć indywidualnych. Progres jaki poczyniły jest ogromny, a bariera porozumiewania się w języku angielskim już dla nich nie istnieje. Serdecznie polecam!!! Kadra z najwyższej półki.

Magdalena Górna

Z kursów korzystali między innymi:

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wygląda szkoła?

Nasza szkoła mieści się w przestronnym budynku w dogodnej lokalizacji. Zadbaliśmy o to, aby kursanci uczyli się w jasnych, nieprzebodźcowanych salach, które pozwalają na lepszą koncentrację. Każdą salę dziecięcą wzbogaciliśmy o atrakcyjne dla dzieci i pobudzające ich zmysły materiały sensoryczne wraz z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na każdych zajęciach. Sale dla dorosłych są kameralne i pozwalają na swobodny dialog.

Jak zapisać się na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej