Co stoi za sukcesem marki Leader School??

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 1996 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założyciele Leader School Daniela i Karol Kąkolowie wraz z całym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają blisko 830 uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do 830 szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Kaliszu.

Poznaj metody

Nasz zespół

Daniela Kąkol

Daniela Kąkol

Właścicielka

Karol Kąkol

Karol Kąkol

Właściciel

Martyna Nowacka

Martyna Nowacka

Lektor

BIO:

Absolwentka filologii hiszpańskiej oraz angielskiej. Stypendystka na hiszpańskim uniwersytecie Universidad Miguel Hernandez de Elche.

Tłumacz i lektor z wieloletnim doświadczeniem, który zaraża pasją do nauki języków obcych uczniów w każdym wieku. Lektor metody BLS.  Miłośniczka hiszpańskiej kuchni, podróży i sportów zimowych.

Natalia Duleba

Natalia Duleba

Lektor

BIO:

Absolwentka Filologii angielskiej z pedagogiką na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Uwielbia pracę z dziećmi. Licencjonowany lektor metody LEO ENGLISH  Pasjonuję się nowoczesnymi i kreatywnymi metodami nauczania, psychologią dziecka oraz socjologią.

Julia Marchwacka

Julia Marchwacka

Lektor

BIO:
Studiuję filologię angielską z pedagogiką na wydziale pedagogiczno-artystycznym na UAMie. Dopiero zaczynam przygodę z uczeniem w szkole językowej. Mam certyfikat na lektora Leo English i prywatnie FCE. Angielskiego uczę się od 2 roku życia. Pasjonuję się mangą, muzyką.

Agnieszka Ratajczyk

Agnieszka Ratajczyk

Lektor

BIO:

Ukończyłam Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiadam kwalifikacje pedagogiczne. Posiadam TGLS Direct Test of English Certificate. Mam doświadczenie w pracy z dziećmi. Przekazywanie im wiedzy sprawia mi zadowolenie i daje satysfakcję. Jestem akredytowanym lektorem metody LEO ENGLISH.  Moją pasją jest siatkówka i czytanie książek.

AGNIESZKA TOMS MITCHEL

Agnieszka Toms Mitchel

Lektor

BIO:

Jestem absolwentką filologii włoskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, nauczycielem z pasji, nie wyobrażam się w innym zawodzie. Pracuję w Leader School w Kaliszu od 2014 roku. Moje zamiłowanie do języka włoskiego i kultury Włoch zrodziło się 20 lat temu, a dzięki mężowi, który jest Włochem, Italia jest dla mnie drugą ojczyzną. Na swoich lekcjach staram się przekazać kursantom nie tylko wiedzę językową, ale i wszystko to, co kochają i czym żyją Włosi.

Paweł Stachowczyk

Paweł Stachowczyk

Lektor

BIO:

Cześć. Jestem Paweł i jestem lektorem języka angielskiego.

Zacząłem mocno interesować się nauką angielskiego w gimnazjum, gdy odkryłem, że może mi posłużyć jako narzędzie do komunikacji z innymi ludźmi oraz rozumienia filmów lub książek, które są moimi hobby. Zdecydowałem się na studia filologiczne żeby pogłębić moją wiedzę zarówno z języka angielskiego, jak i ogólnej nauki języków, a podczas odbywania praktyk w szkole podstawowej zauważyłem, że bardzo polubiłem uczenie tego języka i przekazywania wiedzy. Od tamtej pory miałem okazję pracować zarówno z dziećmi i młodzieżą, jak i dorosłymi, i niezależnie od wieku zawsze sprawia mi to ogromną przyjemność.

Ukończyłem studia filologiczne z pedagogiką na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Kaliszu z tytułem licencjata. Po skończeniu studiów pracowałem w szkole językowej z dziećmi w wieku szkolnym, a po dołączeniu do Leader School prowadzę zajęcia także z osobami dorosłymi. Ukończyłem kurs metody BLS, której używam na moich lekcjach, wraz z tradycyjnymi metodami.

Zapraszam na zajęcia 🙂

Dominika Lingowska

Dominika Lingowska

Lektor

BIO:

Nazywam się Dominika Lingowska i jestem lektorem j. angielskiego. Mam wiele pasji, jednak od dzieciństwa moim marzeniem było nauczanie. Swoje pierwsze doświadczenie zdobyłam będąc na praktykach w szkołach podstawowych. Pasję do nauki języka angielskiego zdobyłam dzięki podróżowaniu do krajów anglojęzycznych. Praca w Leader School rozwinęła moje umiejętności pedagogiczne oraz językowe, ukończyłam kurs nauki metodą Leo English, a także BLS Communication. Prowadzę również zajęcia korzystając z metody tradycyjnej.

Łukasz Przywarty

Łukasz Przywarty

Lektor

BIO:

Języka angielskiego uczę od ponad 10 lat. Jak chyba każdy, zaczynałem od udzielania korepetycji jeszcze będąc studentem. W Leader School pracuje od 5 lat. Jestem akredytowanym lektorem sieci Leader School, posiadam certyfikat egzaminatora TELC oraz prawo jazdy kategorii B 😉 Posługuję się amerykańskim wariantem języka angielskiego. W naszej szkole uczę głównie dorosłych, głównie metodą BLS. Kocham stand-up i czarny humor. W wolnych chwilach słucham muzyki, gram ze znajomymi w gry planszowe i jeżdżę na rolkach.

Anna Pietrzak

Anna Pietrzak

Lektor

BIO:
Cześć. Jestem Ania. Lektor języka angielskiego.
Na samym początku przyznam się, że język angielski nie jest moją pasją, ale nauka języka angielskiego oraz przekazywanie wiedzy i tego co o nim wiem, owszem! Jestem córką, wnuczką i siostrzenicą nauczycieli. Starałam się o inny zawód, ale bez powodzenia… Chęć nauki języka angielskiego zaszczepiła we mnie nauczycielka w klasie maturalnej, a krótkie wypady za granicę utwierdziły mnie w przekonaniu, że język obcy to wspaniałe narzędzie komunikacji i pracy oczywiście. Znajomość języka obcego daje nam wiele możliwości: “dotarcie do celu”, “zdobycie pożywienia”, poznanie nowych ludzi, itd. Ja natomiast przekazując swoją wiedzę i widząc jak uczniowie robią postępy i cieszą się nauką języka czuję się spełniona i szczęśliwa. Bycie nauczycielem to nie praca. To pasja i czysta przyjemność.

A tak od strony zawodowej. Ukończyłam Kolegium Nauczycielskie w Kaliszu z tytułem licencjata a następnie UAM Kalisz otrzymując tytuł magistra. Od 2005 roku jestem wierna placówce Leader School w Kaliszu. Specjalizuję się w nauczaniu dzieci, młodzieży i dorosłych. Ukończyłam kurs nauki metodą BLS Communication, jestem licencjonowanym egzaminatorem TELC oraz TGLS oraz akredytowanym lektorem metody LEO ENGLISH. Ponadto prowadzę zajęcia metodą tradycyjną jak również konwersacje. Bardzo lubię pracę indywidualną i w grupach.
Zapraszam do siebie na zajęcia. Pozdrawiam gorąco.

Izabela Wanat

Izabela Wanat

Lektor

Grażyna Plonka

Grażyna Plonka

Lektor

Alex Bahena

Alex Bahena

Lektor

Anna Jonczyk

Anna Jonczyk

Sekretariat

Agnieszka Figiel

Agnieszka Figiel

Sekretariat

Co mówią nasi klienci?

Najlepsza szkoła językowa jaką znam! Profesjonalne podejście do nauczania, pomoc z każdej strony oraz fantastyczna atmosfera! Na zajęciach panuje fantastyczna atmosfera. Moje dziecko nie może doczekać się kolejnych.Super miejsce do nauki, przyjazna atmosfera i kadra z sercem na dłoni. Polecam, pełen profesjonalizm.

Marika Kapała

Wspaniali lektorzy i materiały dydaktyczne dostosowane do potrzeb XXI wieku.👍❤

Julia Janas

Czas spędzony z ekipą Leader School Kalisz jest najlepszym czasem i inwestycją w siebie 🥰

Mariola Jatczak

Najlepsza szkoła językowa w Kaliszu! Nigdy nie sądziłam, że nauka języka angielskiego może być tak przyjemna. Wspaniała atmosfera, dobre podejście lektora do ucznia. Polecam w 100%❤🇬🇧

Julka Lingowska

Korzystałam z usług szkoły językowej i biura tłumaczeń. Świetni i profesjonalni lektorzy, szybka realizacja zleceń i bardzo miła obsługa. 🙂

Natalia Placek

Z kursów korzystali między innymi:

poczta polska
C&A
Media Markt
rainbow
hutchison
gazeta wyborcza
ibis hotel
tp
PGE
emerson
włóczanka
Lektorzy

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

Lektorzy
O nas

Jak wygląda szkoła?

Nasza szkoła mieści się w przestronnym budynku w dogodnej lokalizacji. Zadbaliśmy o to, aby kursanci uczyli się w jasnych, nieprzebodźcowanych salach, które pozwalają na lepszą koncentrację. Każdą salę dziecięcą wzbogaciliśmy o atrakcyjne dla dzieci i pobudzające ich zmysły materiały sensoryczne wraz z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na każdych zajęciach. Sale dla dorosłych są kameralne i pozwalają na swobodny dialog.

Jak zapisać się na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

slider rodzina

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej