Co stoi za sukcesem marki Leader School Turek?

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2011 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założycielka Leader School Anna Ślósarska wraz z całym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają blisko 250 uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do 250 szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Turku.

Poznaj metody

Nasz zespół

Anna Ślósarska

Właścicielka

Maria Kaczorowska

Lektor

Kinga Pieczyńska

Lektor

Jesusa fe Ptaszyńska

Lektor

Tomasz Rospendowski

Lektor

BIO:
I’m from Turek, where I live and work. I’m a teacher of English and in my spare time I make music, play online games and do some podcasting. Thanks to work in Leader School I can combine business with pleasure. I love teaching others and the progress our students make always brings a smile to my face. As far my working style is concerned, I always try to motivate my students, because I think that positive attitude towards learning is a key to success.

Co mówią nasi klienci?

Kończę drugi rok szkolny w Leader School w Turku i już nie mogę doczekać się września. Nie dość, że uczę się angielskiego, to jeszcze dyskutujemy (po angielsku oczywiście) na bieżące tematy oraz poznajemy różne ciekawoski. Dla osoby, która lubi się rozwijać, jest to super rozwiązanie. Z kolei mój sześcioletni syn kończy drugi rok nauki metodą Leo English i cieszy się z zajęć. Widać u niego postępy w nauce. Super lektorzy i zawsze zaangażowana Pani dyrektor. Jesteśmy zadowoleni :)

Marcin Derucki

Polecam wszystkim którzy chcą rozwinąć swoje umiejętności, niezależnie od poziomu który obecnie reprezentują. Zajecia odbywają się w miłej, lecz zarazem profesjonalnej atmosferze. Dzięki urozmaiconym zajęciom każdy znajdzie metodę nauki, która mu najbardziej odpowiada.

Dawid Wypych

Bardzo polecam szkołę. Moje córki uwielbiają chodzić na zajęcia języka angielskiego. Super lektorzy.

Joanna Weber

Zdecydowanie najlepsza szkoła w Turku i okolicy. Uczę się tam od początku mojej przygody z angielskim. Uczą się tam moje dzieci, nie mogą się doczekać kolejnych zajęć :) Jeżeli naprawdę chcesz nauczyć się języka to polecam.

Cezary Kopciuch

Z kursów korzystali między innymi:

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wygląda szkoła?

Nasza szkoła mieści się w przestronnym budynku w dogodnej lokalizacji. Zadbaliśmy o to, aby kursanci uczyli się w jasnych, nieprzebodźcowanych salach, które pozwalają na lepszą koncentrację. Każdą salę dziecięcą wzbogaciliśmy o atrakcyjne dla dzieci i pobudzające ich zmysły materiały sensoryczne wraz z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na każdych zajęciach. Sale dla dorosłych są kameralne i pozwalają na swobodny dialog.

Jak zapisać się na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej