Co stoi za sukcesem marki Leader School w Swarzędzu?

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2021 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założycielka Leader School Dorota Kwiatkowska wraz z całym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają blisko 280 uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do 280 szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Swarzędzu.

Poznaj metody

Nasz zespół

Dorota Kwiatkowska

Właścicielka

Magister studiów na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, certyfikowana lektorka języka angielskiego. Od ponad 19 lat realizująca różne projekty w ramach prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. To kobieta podchodząca z pasją do życia i do swoich pomysłów. Szkoła językowa to spełnienie jej marzeń z lat studiów, aby uczyć dzieci biegłości językowej w sposób skuteczny i jednocześnie przyjemny.  Radość przynosi jej uśmiech dzieci, a nagrodą za wkład wniesiony w szkołę są efekty uczących się tutaj dzieci i nastoletniej młodzieży w sprawdzianach szkolnych, egzaminach, a także podczas wakacyjnych wycieczek. To pełna pozytywnej energii, ciepła i zawsze uśmiechnięta osoba, gotowa służyć pomocą w każdej sprawie.

Dominika Bogańska

Lektor

BIO:
Lektorka języka angielskiego, certyfikowana lektorka metody Leo English, magister studiów na kierunku nauczycielskim Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza: poradnictwo i pomoc psychopedagogiczna oraz absolwentka studiów pedagogiki elementarnej z językiem angielskim. Cudowne podejście do dzieci, wulkan energii! Praca jest jej pasją. Bardzo cieszą ją sukcesy, które odnoszą dzieci, ich radość, uśmiech, szczerość, odkrywanie talentów. ‘Małe zwycięstwa” dzieci są motorem do dalszego działania. W wolnym czasie uwielbia jazdę konną oraz przeróżne aktywności fizyczne.

Patrycja Tomaszewska

Lektor

BIO:
Lektorka języka angielskiego, certyfikowana lektorka metody Leo English, absolwentka studiów magisterskich na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu,  na kierunku Etnolingwistyka. Najbardziej kreatywny członek naszego zespołu, jest osobą ciepłą i empatyczną, kochającą dzieci i posiadającą wieloletnie doświadczenie w pracy z nimi. Uwielbia uczyć dzieci i rozbudzać w nich ciekawość języka angielskiego. Dzieci uwielbiają Panią Patrycję!

Łukasz Maćkowiak

Lektor

BIO:
Lektor języka angielskiego, certyfikowany lektor metody BLS, absolwent studiów magisterskich na kierunku Filologia Angielska Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W naszej szkole prowadzi grupy młodzieżowe w kierunku przygotowania do egzaminów oraz grupy dorosłych w kursach BLS oraz angielski biznesowy. Swoje pierwsze zajęcia w jednej ze szkół sieci Leader School poprowadził w 2009 roku. Tysiące godzin zajęć później, wciąż stara się sprawić, aby jego kursanci bawili się na zajęciach tak dobrze, jak on sam! Wolne chwile spędza oglądając lub kopiąc piłkę oraz na widowni w trakcie stand-up’u.

Rozalia Klepacz

Sekretariat

Co mówią nasi klienci?

Z kursów korzystali między innymi:

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wygląda szkoła?

Nasza szkoła mieści się w przestronnym budynku w dogodnej lokalizacji. Zadbaliśmy o to, aby kursanci uczyli się w jasnych, nieprzebodźcowanych salach, które pozwalają na lepszą koncentrację. Każdą salę dziecięcą wzbogaciliśmy o atrakcyjne dla dzieci i pobudzające ich zmysły materiały sensoryczne wraz z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na każdych zajęciach. Sale dla dorosłych są kameralne i pozwalają na swobodny dialog.

Jak zapisać się na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej