Co mówią nasi klienci?

Bardzo profesjonalne prowadzenie lekcji, punktualne rozpoczęcie, tematyka prawnicza na wysokim poziomie, przygotowanie nauczyciela świadczyło zawsze o dużej kompetencji. Dobry kontakt mailowy i telefoniczny ze szkołą. Usługa technicznie działała bez zarzutu.

Kursant

Prowadzący zajęcia pan Paweł bardzo wymagający ale w pozytywnym znaczeniu tego słowa. Bardzo miły i pomocny, doskonale posługujący się językiem niemieckim jeśli chodzi o tłumaczenia i akcent. Lekcje prowadzone praktycznie w 100 procentach w języku niemieckim. Zajęcia zawsze z materiałami do ćwiczeń. Jestem bardzo zadowolona z uczestnictwa w kursie.

Kursantka

Jestem zadowolony z udzielonej mi usługi Nauki języka angielskiego na poziomie B2. Zarówno obsługa administracyjna jak i część merytoryczna bez zastrzeżeń. Nie mam uwag.

Adam Piechocki

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Leader School Winogrady, lektorka z którą miałam zajęcia wykazywała się bardzo dobrą znajomością języka, miała świetne podejście do mojej osoby i duże pokłady cierpliwości. Cała placówka, za każdym razem kiedy miałam jakiekolwiek pytania czy wątpliwości w ekspresowym czasie na nie odpowiadała.

Kursantka

Jak zapisać się na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej