Co stoi za sukcesem marki Leader School??

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2002 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założyciele Leader School Paulina Pilarczyk oraz Martin Plascencia wraz z całym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają blisko 350 uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do 350 szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Ostrowie Wielkopolskim.

Poznaj metody

Nasz zespół

Paulina Pilarczyk

Właścicielka

Martin

Właściciel/Lektor

BIO:
Mam na imię Martin i uczę w Leader School angielskiego oraz hiszpańskiego od 8 lat. Pochodzę z Meksyku, dokładnie z samej stolicy. Mój ojczysty język to hiszpański, ale angielskiego uczyłem się od kiedy sięgam pamięcią. Mieszkałem i pracowałem jakiś czas w USA oraz na statkach wycieczkowych przez sześć lat na Karaibach. Moim zdaniem, uczenie się języków nie tylko otwiera drzwi do sukcesu, ale także pomaga zrozumieć jak ludzie z innych kultur myślą, widzą życie i świat. Nauka dla mnie to przyjemność i sprawia naprawdę wiele radości, kiedy mogę podzielić się posiadaną wiedzą. Myślę, że każdy jest w stanie nauczyć się języka, jeśli tylko głęboko w to wierzy.

Karol

Lektor

BIO:
Witam! Jestem Karol i posiadam ponad 20-letni staż pracy jako nauczyciel języka niemieckiego. Jestem absolwentem Filologii Germańskiej – Uniwersytet Wrocławski. Praca w różnych placówkach oświatowych poszerzyła moje horyzonty i wzbogaciła o różne doświadczenia zawodowe oraz dała możliwość poznania innych modeli zarządzania szkołą. Jestem osobą komunikatywną, otwartą na zmiany, chętnie uczę się od innych . Nie jestem konfliktowy, preferuję dialog i kompromis jako metody rozwiązywania problemów. Biorę udział w różnych szkoleniach, które stymulują mój rozwój zawodowy. Od roku 2009 pracuję również w szkolę językowej Leader School w Ostrowie Wielkopolskim jako lektor języka niemieckiego i dzięki pracy w prywatnej szkole, wiem jak ważne jest podejście do klienta i usługa jaką szkoła świadczy na rynku, na którym panuje duża konkurencja. Poznałem również potrzeby rynku pracy na terenie Ostrowa Wielkopolskiego i jego okolic. Szersze spojrzenie na szkołę i nie tylko z punktu widzenia nauczyciela, który przepracował tyle lat w jednej szkole wpływa korzystnie na zarządzanie przeze mnie publiczną placówką oświatową. W Leader School spełniam się jako nauczyciel. Panuje tutaj wspaniała atmosfera i zarażamy pasją do nauki języków obcych. Zapraszam na zajęcia z języka niemieckiego! 😉

Paweł

Lektor

BIO:
Cześć, mam na imię Paweł i w Leader School uczę języków: angielskiego i chińskiego. Ukończyłem filologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, gdzie specjalizowałem się w etnolingwistyce oraz biznes międzynarodowy na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Przez część studiów mieszkałem na Tajwanie, gdzie w trakcie stypendium zgłębiałem tajniki języka chińskiego. Interesuje mnie wpływ języka na kulturę i sposób, w jaki jego użytkownicy postrzegają świat, dlatego też w trakcie zajęć ze mną możecie liczyć na wiele ciekawostek na temat angielskiego i kultury krajów anglosaskich. Chciałbym ponadto zarazić Was pasją do języka chińskiego, który choć trudny, daje ogromną satysfakcję i otwiera nowe możliwości we współczesnym świecie. W trakcie zajęć uczymy się nie tylko pisowni pięknych znaków oraz ćwiczymy tony, na których opiera się wymowa chińskich słów, ale również poznajemy kulturę Państwa Środka, której znajomość przydaje się zarówno w codziennych kontaktach z mieszkańcami Chin, jak i w prowadzeniu interesów z chińskimi przedsiębiorcami.

Agata

Lektor

BIO:
Hej! Mam na imię Agata i w szkole języków obcych Leader School uczę języka angielskiego. Ukończyłam studia na Uniwersytecie Gdańskim na kierunku Pedagogika, specjalność: nauczanie języka angielskiego. Nauczanie zawsze było moją pasją i nie miałam wątpliwości co do wyboru kierunku studiów. Języka angielskiego zaczęłam uczyć się we wczesnych latach i nie przestaję się doskonalić do dziś.

Ogromną satysfakcję sprawia mi praca z dziećmi, jak i z dorosłymi, a obserwowanie ich postępu jest dla mnie największą nagrodą za wykonywaną pracę i pasję wkładaną w każdą lekcję. Uważam, że odpowiednie i indywidualne (w miarę możliwości) podejście lektora jest jednym z czynników najsilniej wpływających na sukces ucznia w przyswajaniu języka. W swojej pracy staram się z całych sił, by moi uczniowie właśnie ten sukces osiągnęli.

Dużym zainteresowaniem darzę kulturę Stanów Zjednoczonych, miałam okazję mieszkać w tym kraju i poznawać jego kulturę oraz zwyczaje. W wolnym czasie lubię też przeczytać dobrą książkę czy pójść do kina.

Marzena

Lektor

BIO:
Mam na imię Marzena i jestem absolwentką Wyższej Szkoły Języków Obcych w Poznaniu na kierunku filologia angielska. Jestem osobą energiczną, pełną pasji i optymizmu. Nauczanie języka angielskiego od zawsze było dla mnie wielką pasją, którą pragnęłam zarażać innych. Obcowanie z drugim człowiekiem sprawia mi ogromną przyjemność, a możliwość przekazywania wiedzy jest dla mnie jednym z priorytetów. Głównym celem jest zmotywowanie i zachęcenie uczniów do nauki języka angielskiego, aby czerpali przyjemność ze zdobywania wiedzy oraz chętnie uczęszczali na zajęcia i mogli pochwalić się swoimi sukcesami w nauce języka angielskiego. Ponadto moją pasją są podróże, poznawanie nowych zakątków świata i odkrywanie ich piękna.

Natalia

Lektor

BIO:
Cześć! Mam na imię Natalia. Ukończyłam studia pedagogiczne pierwszego stopnia na Uniwersytecie im. Adam Mickiewicza na specjalności: edukacja elementarna i język angielski. W Leader School uczę języka angielskiego. Cieszy mnie, że mogę towarzyszyć dzieciom, młodzieży i dorosłym w jego poznawaniu i staram się, aby było to przyjemne i pełne humoru. Znajomość języka angielskiego wykorzystuję w codziennym życiu. Pomógł mi ukształtować moją osobowość, rozwinął poczucie humoru i pozwolił na poznanie ogromnej części świata, która bez znajomości języka byłaby dla mnie niedostępna. Uważam, że posługiwanie się językiem angielskim jest dziś niezmiernie ważną umiejętnością. Wolny czas spędzam z Netflixem lub książką mojej ulubionej autorki – Colleen Hoover. Uwielbiam stand-up, lubię się śmiać i doceniam u ludzi poczucie humoru i otwartość na świat.

Nicola

Lektor

BIO:
Cześć! Mam na imię Nicola. Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu wydziału Pedagogiczno-Artystycznego w Kaliszu. Uzyskałam tytuł magistra na kierunku filologia angielska ze specjalizacją nauczycielską na Wydziale Anglistyki w Poznaniu. Język angielski towarzyszył mi od wczesnego dzieciństwa, duża część moich bliskich mieszkała w krajach anglojęzycznych co naturalnie wykształciło pasję do nauki angielskiego i rozwinęło moją ciekawość dotyczącą kultury krajów takich jak Anglia, Szkocja, Irlandia i Stany Zjednoczone. Zainteresowanie sztuką, literaturą, kinematografią i muzyką krajów anglojęzycznych zamieniło moją naukę angielskiego w pasję. Teraz kiedy sama uczę innych języka angielskiego wykorzystuję moją wiedzę i zainteresowania pokazując, że uczenie się języka obcego może być fascynującym i angażującym procesem, który poszerza horyzonty i pozwala poznać świat z nowej perspektywy. Swój wolny czas lubię spędzać na słuchaniu ulubionej muzyki, malowaniu obrazów, czytaniu różnorodnych książek, oraz tworzeniu własnych powieści, które później wykorzystuję w prowadzeniu i graniu w narracyjne gry fabularne z moimi przyjaciółmi.

Zuzanna

Lektor

BIO:

Jestem studentką filologii angielskiej ze specjalizacją translatorską na Uniwersytecie Wrocławskim, jednak miłość do języka angielskiego pojawiła się już w dzieciństwie przy seansach bajek Disneya. Uważam, że to właśnie w naszych najmłodszych latach mamy w sobie ogromną ciekawość, która pomaga nam rozwijać umiejętności językowe. Pasjonują mnie również inne języki obce. Poza nauczaniem języka angielskiego aktywnie zgłębiam tajniki języka rosyjskiego, włoskiego, niemieckiego i hiszpańskiego. Prywatnie fanka Muminków i Harry’ego Pottera, w wolnym czasie czytam książki i chodzę na koncerty.

„Wierzę, że nauka języka angielskiego może być niezwykle przyjemna jeśli połączymy ją z naszymi pasjami i zainteresowaniami. Aby skutecznie nauczyć się języka ważny jest regularny kontakt z nim – na lekcjach, czy w życiu codziennym. Mimo wszystko język angielski otacza nas z każdej strony – w radio, w ulubionych serialach i filmach. Warto stawiać sobie wyzwania, wieczór z Netflixem zamienić w coś pożytecznego i chłonąć smaczki językowe od naszych ulubionych bohaterów.”

Co mówią nasi klienci?

Super podejście do dzieci. Pełen profesjonalizm. Polecam w 100%. Dzieciaki chętnie chodzą na zajęcia,widać bardzo duże postępy. Najlepsza szkoła w okolicy.

Iwona Slawinska

Polecam z całego serca szkołę językowa Leader School Ostrów!!! Najlepsza, najskuteczniejsza metoda nauczania przez wspaniałych lektorów dla opornych na naukę języków dzieciaków jak i dorosłych :-)

Ewelina Janiak

Bardzo przyjazne miejsce! Fajni, zróżnicowani lektorzy. Moje dzieci uczą się tu 2 lata języka angielskiego i widać duże postępy. Super przygotowanie nauczycieli, dobra atmosfera, nie muszę dzieci "wyganiać" na zajęcia ... idą bardzo chętnie co świadczy o tym, że dobrze się tu czują. Polecam!

dajmonnoopa

Z kursów korzystali między innymi:

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wygląda szkoła?

Nasza szkoła mieści się w przestronnym budynku w dogodnej lokalizacji. Zadbaliśmy o to, aby kursanci uczyli się w jasnych, nieprzebodźcowanych salach, które pozwalają na lepszą koncentrację. Każdą salę dziecięcą wzbogaciliśmy o atrakcyjne dla dzieci i pobudzające ich zmysły materiały sensoryczne wraz z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na każdych zajęciach. Sale dla dorosłych są kameralne i pozwalają na swobodny dialog.

Jak zapisać się na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej