Co stoi za sukcesem marki Leader School??

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2002 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założyciel Leader School Wojciech Frycz wraz z całym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają blisko xxx [liczba kursantów] uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do 12 000 szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Łodzi.

Poznaj metody

Nasz zespół

Wojciech Frycz

Właściciel

Ewa

Lektor

Lektorka posiada doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych, prowadzi zajęcia indywidualne i w grupach stacjonarnie i online, posiada licencję do nauczania j.angielskiego komunikatywną metodą BLS Communication, przygotowuje do egzaminów państwowych i międzynarodowych, posiada brytyjski certyfikat uprawniający do oficjalnego tłumaczenia z języka angielskiego w sektorze publicznym i prywatnym, posiada 5-letnie doświadczenie w nauczaniu i translatoryce na terenie Wielkiej Brytanii, dodatkowo ukończyła studia na wydziale japonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego. Dla Leader School Łódź Bałuty zrealizowała ponad 1500 godzin zajęć edukacyjnych.

Barbara

Lektor

Lektorka posiada wykształcenie wyższe filologiczne (filologia angielska na Uniwersytecie Łódzkim i filologia litewska na Uniwersytecie Warszawskim) + uprawnienia pedagogiczne. Dodatkowo ukończyła studia dziennikarskie. Prowadzi zajęcia indywidualne i w grupach dla młodzieży i dorosłych, posiada akredytację i licencję do nauczania j.angielskiego komunikatywną metodą BLS Communication, przygotowuje do egzaminów państwowych i międzynarodowych, jest licencjonowanym egzaminatorem międzynarodowego certyfikatu z j.angielskiego w standardzie TELC (The European Language Certificates) i egzaminatorem w standardzie TGLS (The Global Language System)– przeprowadziła ponad 600 egzaminów międzynarodowych, dla Leader School Łódź Bałuty przeprowadziła ponad 2500 godzin zajęć edukacyjnych.

Iga

Lektor

Lektorka posiada wykształcenie wyższe filologiczne + uprawnienia pedagogiczne. Prowadzi zajęcia indywidualne i w grupach dla młodzieży i dorosłych, posiada akredytację i licencję do nauczania j.angielskiego komunikatywną metodą BLS Communication, przygotowuje do egzaminów państwowych i międzynarodowych, dodatkowo posiada dyplom Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Łódzkiego, jest licencjonowanym egzaminatorem międzynarodowego certyfikatu z j.angielskiego w standardzie TELC (The European Language Certificates) i egzaminatorem w standardzie TGLS (The Global Language System) – przeprowadziła ponad 600 egzaminów międzynarodowych, dla Leader School Łódź Bałuty zrealizowała ponad 3000 godzin zajęć edukacyjnych.

Agnieszka

Lektor

Lektorka posiada tytuł magistra filologii germańskiej Uniwersytetu Łódzkiego oraz uprawnienia pedagogiczne. Jest nauczycielem dyplomowanych z 20-letnim stażem. Prowadzi zajęcia indywidualne i w grupach dla młodzieży i dorosłych, posiada akredytację i licencję do nauczania j.niemieckiego komunikatywną metodą BLS Kommunikation, przygotowuje do egzaminów państwowych i międzynarodowych, jest licencjonowanym egzaminatorem międzynarodowego certyfikatu z j.angielskiego w standardzie TELC (The European Language Certificates) oraz członkiem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Przeprowadziła ponad 200 egzaminów międzynarodowych, dla Leader School Łódź Bałuty zrealizowała ponad 2000 godzin zajęć edukacyjnych.

Katarzyna

Lektor

Lektorka posiada tytuł magistra filologii romańskiej Uniwersytetu Łódzkiego oraz uprawnienia pedagogiczne. Jest nauczycielem mianowanym, pracuje w szkole publicznej oraz w Leader School Łódź Bałuty. Prowadzi zajęcia indywidualne i w grupach dla młodzieży i dorosłych. Jest licencjonowanym egzaminatorem międzynarodowego certyfikatu z j.francuskiego i hiszpańskiego w standardzie TELC (The European Language Certificates) oraz członkiem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Przeprowadziła ponad 100 egzaminów międzynarodowych, dla Leader School Łódź Bałuty zrealizowała prawie 1000 godzin zajęć edukacyjnych.

Omojola

Lektor

Native speaker z Nigerii. Tytuł magistra zdobył na Uniwersytecie Abudży, studia podyplomowe ukończył na Uniwersytecie Warszawskim. Prowadzi zajęcia indywidualne i w grupach dla młodzieży i dorosłych na wszystkich poziomach zaawansowania, posiada akredytację i licencję do nauczania j.angielskiego komunikatywną metodą BLS Communication. Dla Leader School Łódź Bałuty zrealizował ponad 2000  godzin zajęć edukacyjnych.

Nataliia

Lektor

Pochodzi z Ukrainy. Ukończyła filologię angielską na Narodowym Uniwersytecie Pedagogicznym w Charkowie. Uczy j.angielskiego i rosyjskiego. Doskonale mówi po polsku. Dla Leader School Łódź Bałuty zrealizował ponad 500 godzin zajęć edukacyjnych.

Dominik

Lektor

Lektor posiada tytuł magistra filologii angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego oraz uprawnienia pedagogiczne. Jest nauczycielem dyplomowanych z ponad 20-letnim stażem. Prowadzi zajęcia indywidualne i w grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Posiada akredytację i licencję do nauczania j.angielskiego komunikatywną metodą BLS Communication dla dorosłych oraz Leo English dla dzieci. Przygotowuje do egzaminów państwowych i międzynarodowych, jest licencjonowanym egzaminatorem międzynarodowego certyfikatu z j.angielskiego w standardzie TELC (The European Language Certificates) oraz członkiem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Przeprowadził ponad 800 egzaminów międzynarodowych, dla Leader School Łódź Bałuty zrealizował ponad 3000 godzin zajęć edukacyjnych.

Aleksandra

Lektor

Lektorka posiada tytuł magistra filologii angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego oraz uprawnienia pedagogiczne. Jest nauczycielem mianowanym z ponad 10-letnim stażem. Prowadzi zajęcia indywidualne i w grupach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Posiada akredytację i licencję do nauczania j.angielskiego komunikatywną metodą BLS Communication dla dorosłych oraz Leo English dla dzieci. Przygotowuje do egzaminów państwowych i międzynarodowych, jest licencjonowanym egzaminatorem międzynarodowego certyfikatu z j.angielskiego w standardzie TELC (The European Language Certificates). Przeprowadziła ponad 200 egzaminów międzynarodowych, dla Leader School Łódź Bałuty zrealizował ponad 2000 godzin zajęć edukacyjnych.

Ewa

Lektor

Posiada tytuł magistra Uniwersytetu Łódzkiego, 12 lat spędziła w Wielkiej Brytanii. Mówi z akcentem charakterystycznym dla północnej Anglii z hrabstwa Lancashire. Posiada akredytację i licencję do nauczania j.angielskiego metodą Leo English dla dzieci. Na każdym spotkaniu z najmłodszymi uczniami widać Jej wielką pasję do nauczania języka i miłość do dzieci. Dla Leader School Łódź Bałuty przeprowadziła ponad 1000 godzin zajęć edukacyjnych.

Kasia

Lektor

Lektorka posiada tytuł magistra filologii angielskiej Uniwersytetu Łódzkiego oraz uprawnienia pedagogiczne. Nauczanie języka angielskiego najmłodszej części słuchaczy jest Jej wielką pasją. Posiada akredytację i licencję do nauczania j.angielskiego metodą Leo English dla dzieci. Dla Leader School Łódź Bałuty przeprowadziła ponad 200 godzin zajęć edukacyjnych.

Piotrek

Lektor

BIO:
Posiada tytuł magistra sztuki Akademii Muzycznej w Łodzi oraz międzynarodowy certyfikat językowy na poziomie C1. Uzyskał akredytację i licencję do nauczania j.angielskiego metodą Leo English dla dzieci. Doskonale komunikuje się z najmłodszymi słuchaczami, zajęcia urozmaica profesjonalną grą na klarnecie. Dla Leader School Łódź Bałuty zrealizował ponad 200 godzin zajęć edukacyjnych.

Co mówią nasi klienci?

Do Leadera chodzę 5 rok. Od zera wskoczyłem na B2. Polecam szkołę, jej atmosferę i profesjonalne podejście do słuchaczy. Normalne, że nie płaciłbym 5 lat, gdybym nie był zadowolony...

Marek Ratajczyk

Bardzo fajna atmosfera, najlepszy lektor w moim życiu. Bardzo polecam !!!!

Daniel Głazowski

Jestem studentem od kilku lat zajęcia odbywają się miłej atmosferze w małych grupach i dzięki temu widać posty Jacek

Jacek Z

Ze szkołą Leader School współpracujemy w zakresie wynajmu sal szkoleniowych. Współpraca układa się rewelacyjnie, bezproblemowo, a miły personel sprawia, że chce się tam wracać :)

ARCHEION Wynajem Sal

Z kursów korzystali między innymi:

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wygląda szkoła?

Nasza szkoła mieści się w przestronnym budynku w dogodnej lokalizacji. Zadbaliśmy o to, aby kursanci uczyli się w jasnych, nieprzebodźcowanych salach, które pozwalają na lepszą koncentrację. Każdą salę dziecięcą wzbogaciliśmy o atrakcyjne dla dzieci i pobudzające ich zmysły materiały sensoryczne wraz z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na każdych zajęciach. Sale dla dorosłych są kameralne i pozwalają na swobodny dialog.

Jak zapisać się na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej