Co stoi za sukcesem marki Leader School Łęczna?

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2018 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założycielka Leader School Agnieszka Kuźmińska wraz z całym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają blisko 120 uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do 120 szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Łęcznej.

Poznaj metody

Nasz zespół

Agnieszka Kuźmińska

Właścicielka

BIO:
Świecące z zachwytu oczy, ekscytacja, zachwyt i przekonanie, że jest się w
centrum przygody. Tak ogólnie można podsumować wrażenia
towarzyszące uczniom na Leo kursach!

Patrycja Prokopowicz

Lektor

BIO:

Niespożyte pokłady energii, w połączeniu z radością z życia i wrodzonym talentem wokalnym. Zaangażowany pedagog, ze znakomitym podejściem do dzieci, do tego świetny fachowiec potrafiący pokazać radość z nauki języka angielskiego.

Estera Libiszewska

Lektor

BIO:

Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi zarówno w Leader jak i w łęczyńskim przedszkolu. Uwielbia zabawy z dziećmi i przez to świetnie odnajduje się w metodzie Leo English, niezwykle kreatywna, pełna energii, zapału i werwy.

Julia Majewska

Lektor

BIO:

Najmłodsza stażem w naszym zespole. Anielska cierpliwość sprawia, że jest uwielbiana przez dzieci. Pozytywna, zawsze uśmiechnięta i chętna do pracy. Lubi korzystać z nowych technologii, które są wpisane w metodę LeoEnglish.

Co mówią nasi klienci?

Super klimat w szkole i świetne podejście do dzieci. Polecam z całego serca 😍

Aneta Szapowicz

Córka bardzo chętnie chodzi na zajęcia, z uśmiechem, bardzo dużo zapamiętuje z zajęć co pomaga jej w szkole. Szczerze polecam Leader School Łęczna 😀

Dominika Sacawa

Szkoła godna polecenia. Super lektorzy.

Ewelina Sendera

Świetna szkoła! Córka wiele zapamiętuje z zajęć i tego co się nauczy wykorzystuje w życiu codziennym. Bardzo kompetentną i mila kadra;)

Ewelina Czapla

Wspaniała ekipa! Kreatywna, miła, zachęcająca do współpracy i przede wszystkim profesjonalna :) Ponadto córka o każdej lekcji opowiada z uśmiechem i z radością oczekuje kolejnego roku z Leader School Łęczna :D

Magdalena Putek

Świetne miejsce! Dziecko wiele z Waszych zajęć wynosi. Słówka, piosenki dużo uśmiechu. Bardzo chętnie uczęszcza na zajęcia:) Oby tak dalej

Wiktoria Żaneta Wietrzyk

Polecam każdemu, miła atmosfera, bardzo ciekawe zajęcia, córka zadowolona.

Piotr Bilski

Spoko szkoła uczy przez zabawę co daje u moich dzieci dobre efekty

Greg Pro

Z kursów korzystali między innymi:

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wygląda szkoła?

Nasza szkoła mieści się w przestronnym budynku w dogodnej lokalizacji. Zadbaliśmy o to, aby kursanci uczyli się w jasnych, nieprzebodźcowanych salach, które pozwalają na lepszą koncentrację. Każdą salę dziecięcą wzbogaciliśmy o atrakcyjne dla dzieci i pobudzające ich zmysły materiały sensoryczne wraz z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na każdych zajęciach. Sale dla dorosłych są kameralne i pozwalają na swobodny dialog.

Jak zapisać się na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej