Co stoi za sukcesem marki Leader School??

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2023, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założyciel Leader School Płock Michał Skowroński wraz z całym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają wielu uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do wielu szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Płocku.

Poznaj metody

Nasz zespół

""

Michał Skowroński

Właściciel

Mateusz Maślankowski

Mateusz Maślankowski

Lektor

BIO:
Jestem absolwentem filologii angielskiej. Z entuzjazmem i rozwagą obserwuję otaczający mnie świat, w którym znalazłem miejsce dla siebie ucząc języka angielskiego.

Natalia Osmańska

Natalia Ośmańska

Lektor

BIO:
Jestem absolwentką filologii angielskiej ze specjalizacją nauczycielską. Kocham język angielski i dzieci, a bycie lektorem pozwala mi połączyć te dwie rzeczy. Jestem pozytywnie nastawiona do życia, a praca z dziećmi daje mi niesamowitą energię i motywacje do działania.

Katarzyna Fabianowicz

Katarzyna Fabianowicz

Lektor

BIO:
Jestem absolwentką filologii angielskiej i zapraszam wszystkie dzieci na wspólną podróż do fantastycznej krainy języka angielskiego! Oderwiemy się od ziemi i może nawet przeniesiemy się na drugą stronę tęczy…

Z kursów korzystali między innymi:

Nasi lektorzy

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

Nasi lektorzy
O nas

Jak wygląda szkoła?

Nasza szkoła mieści się w przestronnym budynku w dogodnej lokalizacji. Zadbaliśmy o to, aby kursanci uczyli się w jasnych, nieprzebodźcowanych salach, które pozwalają na lepszą koncentrację. Każdą salę dziecięcą wzbogaciliśmy o atrakcyjne dla dzieci i pobudzające ich zmysły materiały sensoryczne wraz z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na każdych zajęciach. Sale dla dorosłych są kameralne i pozwalają na swobodny dialog.

Jak zapisać się na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej