Co stoi za sukcesem marki Leader School we Wrześni??

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2018 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założycielka Leader School Anna Narwojsz-Skwarek wraz z całym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają blisko 500 uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do 500 szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych we Wrześni.

Poznaj metody

Nasz zespół

Anna Narwojsz-Skwarek

Właścicielka

Karolina Szczecińska

Sekretariat / Lektor

BIO:
Karolina jest magistrem filologii angielskiej i certyfikowanym lektorem metody Leo English, poza tym lubi pracę z dziećmi i młodzieżą, przekazując im swoją wiedzę. To dziewczyna bardzo ambitna, zaangażowana, pracowita i pełna pasji, nieustannie dąży do podnoszenia swoich kwalifikacji oraz znajdowania nowych, ciekawych metod nauczania… Poza tym jest bardzo miła, sympatyczna i zaraża uśmiechem nas wszystkich. 

Adam Egiert

Sekretariat / Lektor

BIO:
Jest magistrem filologii angielskiej, nauczycielem z kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi . To egzaminator maturalny, a także certyfikowanym lektor metody BLS w naszej szkole . Wielokrotnie współorganizował projekty edukacyjne, międzynarodowe wymiany młodzieży oraz uczestniczył w dwutygodniowym kursie metodycznym Overseas Teachers Refresher Course w Regent School of English w Londynie. Przez nas nazywany jest „Mistrzem poziomowania” ponieważ ma niezwykłe wyczucie i intuicję w doborze poziomów nauczania do naszych kursantów. W klasie zdecydowanie najbardziej lubi integrować, uczyć wykorzystując gry i zabawy językowe, oswajać gramatykę, rzucać wyzwania i widzieć ich efekty. A prywatnie? Przede wszystkim świetny kolega , idealnie wpasowany w Nasz zespół. Doskonały kompan wszelkich spotkań, wielbiciel gór a aktywność fizyczna jest jego najlepszym sposobem na spędzanie wolnego czasu. 

Martina Stroupe

Lektor

BIO:
Naukę języków ma we krwi od małego ponieważ mieszkała 11 lat w Niemczech i 19 lat w Ameryce i włada tymi językami jak native speakerka. Na co dzień jest żoną i matką czwórki dzieci, które miała przyjemność uczyć w edukacji domowej w USA. Jest licencjonowaną lektorką metody Leo English.

Sylwia Robak

Lektor

BIO:
Dziewczyna o wielkim sercu do tego co robi i ogromnych ambicjach. Ukończyła Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku pedagogika elementarna i język angielski oraz poradnictwo i pomoc psychopedagogiczną, jest licencjonowanym lektorem metody Leo English. Praca z dziećmi jest dla niej przede wszystkim pasją, która każdego dnia przynosi mnóstwo satysfakcji mierzonej uśmiechem podopiecznych. Przyznaje się po cichu…, że marzyła, by pracować z dziećmi i czerpać z tego radość co jej się udaje każdego dnia. W pracy z najmłodszymi zależy jej, aby dzieci poznały świat przez działanie i doświadczenie, aby podejmowały próby i popełniały błędy, a dzięki otrzymywanemu wsparciu i odrobinie zachęty podejmowały kolejne próby, w końcu jak sama mówi, „Nikt bowiem nie nauczył się jeździć na rowerze tylko czytając o tym książki”. Prywatnie, jest osobą pogodną i otwartą, zarażającą wszystkich swoim uśmiechem i pozytywną aurą. W wolnym czasie lubi zatracać się w książkach albo w dobrym kinie….

Weronika Ziarniak

Lektor

BIO:
Dla niektórych to wyjątkowy nauczyciel dla innych mentor a dla nas? Świetny lektor z genialnym podejściem do dzieci… Kochana i uwielbiana nie tylko przez najmłodszych ale wszystkich, z którymi miała okazję pracować. Mowa tu o nikim innym niż WERONIKA. Jest Magistrem filologii angielskiej, Certyfikowanym lektorem metody Leo English oraz BLS ale również Metodykiem w Naszej szkole. To niezwykły nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Jej zdaniem niezależnie od wieku najważniejszy jest „pozytywny start” dlatego stawia na przełamywanie pierwszych lodów dobrym humorem i angażowaniem swoich uczniów do aktywnego udziału w lekcjach. A prywatnie? Przede wszystkim świetna koleżanka , mama Tymona i niekwestionowana wielbicielka kajaków i wypoczynku na świeżym powietrzu.

Magdalena Poole

Lektor

Kamila Szczepaniak

Lektor

BIO:
Certyfikowany lektor metody Leo English. Ukończyła studia na kierunku filologii w zakresie języka angielskiego oraz stosunki międzynarodowe w specjalności amerykanistyka i mass media. Posiada 11-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, nadal podnosi swoje kwalifikacje. W wolnych chwilach chętnie podróżuje i poznaje nowe miejsca. Lubi czytać, jeździć na rowerze i oglądać ciekawe filmy – szczególnie te, które je rozśmieszają. Optymistycznie nastawiona do nowych wyzwań, z uśmiechem wprowadzi dzieci w świat języka angielskiego. 

Agnieszka Jadrych

Lektor

BIO:
Certyfikowany lektor metody Leo English. Ukończyła studia magisterskie z zakresu filologii angielskiej na UAM Poznań. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Pracę lektora języka angielskiego zaczęła już jako studentka pracując z osobami dorosłymi przy SKUTW w Koninie. Ambicje i determinacja skłaniają ją do nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji. Dba o staranne przygotowanie do zajęć oraz atmosferę w klasie, aby wszyscy kursanci czuli się komfortowo podczas zajęć. Na zajęciach angażuje się stuprocentowo przekazując uczniom wiedzę i pozytywne nastawienie do życia. Prywatnie? Pozytywnie zakręcona…doskonały kompan do rozmowy i dyskusji na każdy temat. W wolnym czasie lubi czytać książki, biegać, podróżować i uczyć się języków obcych.

Agata Iglewska

Lektor

BIO:
To Nasza „Igła” wśród lektorów… ostra i wymagająca ale… niezwykle ciepła i z wyjątkowym podejściem do swoich podopiecznych. Jest Magistrem germanistyki z wykształceniem pedagogicznym. Ma za sobą 25 lat pracy z młodzieżą i dorosłymi m.in. kursy przygotowujące do pracy w Niemczech, maturalne i egzaminacyjne. Prywatnie? Wyjątkowa i charakterna „babka”z ogromnym poczuciem humoru, mama 2 dorosłych i odchowanych już dzieci. Jak sama mówi, kocha kino i dobrą książkę bo to jej sposób na pełny relaks. Jest osobą towarzyską a najchętniej wypoczywa przy muzyce i tańcach … Nie tylko z nitką.

Marta Barczyk

Lektor

Co mówią nasi klienci?

Serdecznie polecam szkołę językową. Jest już dla dzieci of 2,5 roku życia. Córka w tym wieku rozpoczęła naukę dziesięć miesięcy temu. I do dziś baardzo chętnie chodzi😁 Metody so wspaniałe, angażujące wszystkie zmysły. Ucząc się słówek o jedzeniu koniecznie muszą zjeść to😋 wszystko poparte manualnymi zafaniami I zabawą. Do tego mówiący robot Emes. Atmosfera bardzo przyjezna, małe grupki dzieci. Na prawdę warto

Agnieszka Adamska

Polecam szkołę Leader School Września . Mój 5letni syn bierze udział w zajęciach języka angielskiego (LEO ENGLISH) jest bardzo zadowolony i chętnie idzie na każdą lekcję. Dziecko szybko uczy się nowego słownictwa poprzez zastosowanie wielu ciekawych i skutecznych metod nauczania. Zastosowane na lekcji narzędzia angażują wszystkie zmysły. Dzieci chętnie mówią po angielsku stosując poznane słownictwo. Zajęciom towarzyszy często zabawa ruchowa, co wspomaga proces uczenia się. Atmosfera na zajęciach przyjazna, sprzyjająca współpracy i nawiązywaniu nowych znajomości. Czekamy na półkolonie organizowane przez Leader School!!! SZCZERZE POLECAM

Magdalena Idziak

Z kursów korzystali między innymi:

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wygląda szkoła?

Nasza szkoła mieści się w przestronnym budynku w dogodnej lokalizacji. Zadbaliśmy o to, aby kursanci uczyli się w jasnych, nieprzebodźcowanych salach, które pozwalają na lepszą koncentrację. Każdą salę dziecięcą wzbogaciliśmy o atrakcyjne dla dzieci i pobudzające ich zmysły materiały sensoryczne wraz z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na każdych zajęciach. Sale dla dorosłych są kameralne i pozwalają na swobodny dialog.

Jak zapisać się na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej