Co stoi za sukcesem marki Leader School w Śremie?

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2018 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założycielka Leader School Basią Wolicką wraz z całym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają blisko xxx [liczba kursantów] uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Śremie.

Poznaj metody

Nasz zespół

Barbara Wolicka

Właścicielka

BIO:
Manager wysokiego szczebla z 20-letnim doświadczeniem w Bankowości, wyróżniająca się
sukcesami w zarządzaniu zespołem oraz sukcesami sprzedażowymi. Decyzyjna i
zorientowana na sukces. Kobieta kreatywna, energiczna, konkretna, zarażająca wizją i
pozytywnym myśleniem, nie znosząca nudy, zwolenniczka aktywnego spędzania wolnego
czasu. Od stycznia 2017 kieruje Klubem Fitenss, a od lutego 2018 jest Dyrektorem i
Właścicielką Szkoły Leader School. Kocha dzieci, angażuje się w różnego rodzaju formy
pomocy i zbiórki dla potrzebujących.

Daria

Daria Czerwonka

Manager

BIO:

Absolwentka studiów magisterskich w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości o specjalizacji zarządzanie kadrami oraz studiów licencjackich w Wyższej Szkole Handlu i Rachunkowości o specjalizacji zarządzanie małą i średnią firmą.
Z Leader School związana od 2019 roku, manager Szkoły- zajmuje się prowadzeniem sekretariatu i obsługą klientów.
Zawsze pozytywnie nastawiona do ludzi.

Tomasz

Tomasz Beszterda

Lektor

BIO:

Z zawodu logistyk, absolwent UAM i WSL. Z zainteresowań pasjonat języków obcych. Nie tylko doskonali języki, które zna, ale chętnie uczy się nowych. Przy okazji chętnie poznaje kultury innych krajów i ich mieszkańców. Język angielski rozwijał praktycznie w czasie pobytu w Stanach Zjednoczonych, a teoretycznie studiując filologię angielską w Wielkopolskiej Wyższej Szkole Społeczno-Ekonomicznej w Środzie Wielkopolskiej.

Prywatnie zbiera znaczki pocztowe z całego świata. 

Anna

Anna Królikowska

Lektor

BIO:

W Leader School prowadzę zajęcia metodą BLS, Direct, przygotowuję do egzaminów i prowadzę konwersacje od 4 lat.

Jestem pasjonatką języka angielskiego od kiedy pamiętam, a język ten „wyszlifowałam” podczas wieloletniego pobytu w USA.

Lubię zdrowy i aktywny styl życia, muzykę, psychologię i oczywiście rozmowy w języku angielskim ale nie tylko.

Ukończyłam Wyższą Szkołę Hotelarstwa i Gastronomii w Poznaniu oraz Geografię Turyzmu na Uniwersytecie Warszawskim.

Agnieszka

Agnieszka Złotkowska

Lektor

BIO:

Absolwentka studiów magisterskich filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Z sukcesami prowadziła zajęcia z j.angielskiego dla dzieci z trudnościami w uczeniu, przygotowanie do testów gimnazjalnych i matury ustnej i pisemnej. Przygotowywała i prowadziła również zajęcia Business English. Licencjonowana lektorka BLS Communication, z praktyką w prowadzeniu zajęć Direct English. Licencjonowana egzaminatorka TELC, dla poziomów A1 – B2. Pasjonatka kultury i literatury celtyckiej, jak również języków celtyckich.

Beata

Beata Tyrakowska-Wąsik

Lektor

BIO:

Absolwentka filologii romańskiej. Od kilkunastu lat stara się dzielić pasję do języka francuskiego z młodzieżą pracując jako nauczyciel w szkole ponadgimnazjalnej. Najwięcej satysfakcji sprawia Jej uśmiech i zadowolenie ucznia odkrywającego kolejne tajniki języka obcego. Wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć na różnych poziomach zaawansowania pozwala na indywidualne podejście do odbiorcy. Jej głównym celem jest stworzenie uczniom możliwości posługiwania się językiem francuskim w stopniu komunikatywnym.

Cecylia Szarzyńska

Lektor

BIO:

Wieloletnie doświadczenie w kontaktach z klientem to milowy krok do osiągnięcia umiejętności interpersonalnych, lektor łatwo nawiązuje kontakty z osobami chcącymi rozwijać pożądane umiejętności w życiu, koncentruje się na indywidualnych problemach i potrzebach klientów. Uczestnicy zajęć to partnerzy, z którymi należy prowadzić dialog i uwzględniać ich uwagi. Szczególną wagę przykłada do rozwijania umiejętności komunikacyjnych. Nieustannie wykorzystuje techniki motywujące i aktywizujące co stanowi klucz do sukcesu. Licencjonowana lektorka metody BLS Kommunikation, z Leader School związana od początku działania szkoły.

Norbert Dymowski

Lektor

BIO:

Lektor języka angielskiego, osoba młoda, która dłuższy czas temu wstąpiła w szeregi LS Śrem. Urodzony w Polsce natomiast połowę swojego życia spędził za granicą w Wielkiej Brytanii, specjalizując się produkcją muzyki wraz z pasją i w błyskawicznym tempie rozwijająca się wiedzą jak i praktyką języka angielskiego. Z zawodu muzyk, z czystej pasji lingwista, chociaż jak niektórzy twierdzą jest zupełnie na odwrót. Norbert jest absolwentem college’u w Chichester w Wielkiej Brytanii jak i również licencjonowanym lektorem BLS communication, która pozwala mu na prowadzenie każdej grupy wewnątrz sieci szkół BLS.

Weronika Głaz

Lektor

BIO:

Studentka drugiego roku Uniwersytetu A. Mickiewicza w Poznaniu, na kierunku Prawo i zarządzanie w biznesie.
Od najmłodszych lat uczęszczała na zajęcia z języka angielskiego i już wtedy odkryła pasję do tego języka i chęć dzielenia się nim z innymi.
W leader School od 2020 roku, uczy dzieci metodą Leo English. Razem tworzą team doskonały!

Wiktoria

Wiktoria Miernik

Lektor

BIO:

Studentka filologii angielskiej ze specjalizacją pedagogiczną w Wyższej Szkole Języków Obcych im. Samuela Bogumiła Lindego w Poznaniu.
Nauka języków obcych od zawsze sprawia jej ogromną radość, a jako dziecko sama uczęszczała na zajęcia do Leader School.
Uwielbia pracę z dziećmi, a jej największą pasją są podróże.
Z Leader School związana od 2021 roku, uczy dzieci od 3 roku życia metoda Leo English.

Marcin

Marcin Morawiec

Lektor

BIO:
Absolwent Wyższej Szkoły Administracji w Bielsku-Białej. Zawodowo jednak pracuje od lat jako handlowiec. Wieloletnie doświadczenie w kontaktach z klientami biznesowymi pozwoliły mu nabyć ogromnych umiejętności interpersonalnych, ale przede wszystkim językowych w Business English, Technical English m.in. w takich obszarach jak: przemysł, produkcja, transport, logistyka, czy sprzedaż. Znajomość języka pogłębiał również, mieszkając i pracując wiele lat w Irlandii. W miarę możliwości rozwija wciąż swoje kompetencje i doświadczenie językowe o kolejne obszary i dziedziny życia i chętnie dzieli się nimi z innymi. Jest otwarty na ludzi i świat, cierpliwy i pogodny. Nie lubi ograniczeń i barier, szczególnie językowych, dlatego zachęca do nauki języków obcych w każdym wieku. Licencjonowany lektor BLS Communications. Z powodzeniem prowadzi również zajęcia Direct English dla młodzieży oraz zajęcia Direct Method z j. polskiego w j. angielskim dla obcokrajowców (m.in. z Ukrainy, czy z Chin). Zajmuje się też tłumaczeniami. Z Leader School związany od września 2021 roku.

Maja

Maja Majcher

Lektor

BIO:
Maja, licencjonowana lektorka języka angielskiego z metody Leo English. Z Leader School  związana jest od 2022 roku. Empatyczna, pracowita i życzliwa. W wolnym czasie spędza czas z rodziną, a na co dzień – poza pracą  w Leader School – studiuje psychologię .

Katarzyna

Kasia Ławniczak

Lektor

BIO:
Licencjonowana lektorka języka angielskiego z metody Leo English. Przygodę z Leader School zaczęła we wrześniu 2022 roku. Prawie dwa i pół roku spędziła w Irlandii, gdzie dopracowała język i poznała wiele angielskich akcentów. Od czasów szkolnych pomagała innym w nauce co zostało jej  do dziś, bo przekazywanie wiedzy to jest to, co sprawia dużo radości. Prywatnie jest pasjonatką szydełkowania i pieczenia, bardzo lubi czytać książki.

Leszek

Leszek Sowiński

Lektor

BIO:

Z Leader School związany od 2022 r. Licencjonowany lektor języka hiszpańskiego, angielskiego oraz polskiego.

Prywatnie żeglarz, podróżnik, gra na gitarze i biega.

Co mówią nasi klienci?

Polecam szkołę Leader School w Śremie. Syn chodzi już 3 lata. Wspaniała atmosfera, mała ilość dzieci w grupie a co najważniejsze nauka poprzez zabawę.

Natalia Antczak

Polecam! Polecam! Uczęszczam już pół roku i jestem bardzo zadowolona, moja motywacja z każdym miesiącem wzrasta! Pozytywni i profesjonalni lektorzy! Nowoczesne nauki nauczania, korzystne ceny! Pani Daria - manager, zaraza pozytywna energia

Anna Pijańska

Polecam z całego serca ciekawe zajęcia i bardzo korzystne warunki . Najlepsza w mieście

Daria baranek

Rewelacyjne miejsce, przemili ludzie a co najważniejsze dziecko z chęcią wraca na zajęcia. Lekcje prowadzone są w sposób ciekawy, córka dużo się uczy podczas lekcji przez co nie ma najmniejszych kłopotów z przyswajaniem materiału na lekcjach języka angielskiego w szkole. Polecam serdecznie

Kasia Pawlisiak

Efektywna nauka w kameralnych grupach.Przyjaźni lektorzy.Polecam.Aż 1,5h zajęć.

Karolina Wośko

Szkoła nowoczesna. Organizuja rozne imprezki dla dzieci. Bardzo miła i pomocna obsługa.

Monika Kuczora

Świetne zajęcia, polecam wszystkim. Zajęcia dla dzieci jak i dorosłych. ;)

Kamila Góra

Polecam każdemu! Mega fajni lektorzy i sposób prowadzenia zajęć!

Błażej Skorupka

Polecam miejsce. Córka jest zachwycona, uwielbia chodzić na zajęcia.

Roksana Rymaniak

Syn bardzooo zadowolony, chętnie uczęszcza na zajęcia ;) Polecam

Dorota Jagiełło

Jedyna Szkola, która potrafi nauczyć angielskiego. Metody bardzo skuteczne i nastawiona na mówienie a nie czytanie ćwiczeń! To dzięki temu w krótkim czasie pokonuje się wszystkie bariery językowe i nabywa odwagi do mówienia. Polecam wszystkim którzy się uczyli i nadal nie umieją ang. Nie ma co zwlekać tylko działać! To dzięki Leader School w krótkim czasie nauczyłam się więcej niż przez wszystkie szkolne lata. Polecam.

Milena Dera

Najlepsza szkoła w mieście :) polecam z całego serca

Joanna Chwaliszewska

Świetne miejsce, super kadra i atmosfera. W takim miejscu nauka to przyjemność 🙂

NATALIA BANAS

Polecamy serdecznie ! Już trzeci rok za nami i od września zaczynamy kolejny ❤️

Małgorzata Pawlak

Z kursów korzystali między innymi:

Grupo zdjęcie

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

Grupo zdjęcie
O nas

Jak wygląda szkoła?

Nasza szkoła mieści się w przestronnym budynku w dogodnej lokalizacji. Zadbaliśmy o to, aby kursanci uczyli się w jasnych, nieprzebodźcowanych salach, które pozwalają na lepszą koncentrację. Każdą salę dziecięcą wzbogaciliśmy o atrakcyjne dla dzieci i pobudzające ich zmysły materiały sensoryczne wraz z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na każdych zajęciach. Sale dla dorosłych są kameralne i pozwalają na swobodny dialog.

Jak zapisać się na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej