Oferta pracy

Lektor angielskiego

Stanowisko Miejsce pracy Wynagrodzenie
Lektor angielskiego Konin od 3100 - 6000 zł brutto Aplikuj

Praca w szkole językowej w Koninie. Aplikuj i porozmawiamy o współpracy.

Jeśli:

  • kochasz języki obce i czujesz, że od bycia native speakerem dzieli Cię tylko miejsce urodzenia – Londyn,
  • Twój angielski jest minimum na poziomie B2 potwierdzony certyfikatem lub ukończonymi studiami,
  • ciekawi Cię praca z ludźmi, a w szczególności z dziećmi i wykorzystywanie nowoczesnych metod oraz technologii w nauczaniu języka,
  • chcesz uczyć dzieci efektywną metodą, dzięki której na zajęcia przygotowujesz się w mgnieniu oka, bo masz gotowy scenariusz lekcji i przeszkolenie,
  • to be or not to be nie jest dla Ciebie tylko cytatem z Shkespeara ;-),
  • masz umiejętności interpersonalne – lubisz pracę z ludźmi i dostarcza Ci ona pokłady energii,
  • potrafisz motywować swoich słuchaczy i siebie,
  • rozwój osobisty i doskonalenie siebie są dla Ciebie integralną częścią życia,
  • dbasz o swoje zdrowie i poziom energii,
  • bierzesz pełną odpowiedzialność za podjęte zadania i można na Tobie zawsze polegać,
  • jesteś komunikatywny i potrafisz bardzo sprawnie posługiwać się poprawną polszczyzną (zarówno w mowie, jak i w piśmie),
  • konstruktywną krytykę odbierasz z wdzięcznością, bo wiesz, że to przejaw życzliwości innych osób,
  • bardzo dobrze odnajdujesz się w świecie języków obcych,

…to być może jesteś osobą, której szukamy!

Jesteśmy szkołą językową dla dzieci i dorosłych, która rozwija się w szybkim tempie i potrzebujemy osoby, która będzie uczyła naszych kursantów języka angielskiego poprzez nowoczesną metodę Leo English/BLS Communication (szkolenie otrzymujesz w ramach pomyślnego przejścia rekrutacji).

Kilka słów o nas

Leader School w Koninie powstała dlatego, że wierzymy, że tylko najwyższa jakość nauczania ma sens. Naszym celem jest skutecznie uczyć dzieci i dorosłych.

Towarzyszymy naszym kursantom od najmłodszych lat i uczymy ich nie tylko języków obcych, ale przede wszystkim:

  • wiary we własne umiejętności
  • pewności siebie
  • umiejętności ekspresji
  • odwagi do wyrażania siebie
  • budowania relacji z rówieśnikami

Realizujemy naszą misję już od 2011 roku, kiedy założyliśmy szkołę. W tym momencie mamy około 500 kursantów, a zajęcia są realizowane indywidualnie lub w grupach do 10 osób stacjonarnie, a także online.

Alina i Robert Błaszczyk, jako właściciele Leader School w Koninie stworzyliśmy firmę edukacyjną z pasji do nauczania, języków obcych oraz podróży. Cały czas poświęcamy na rozwój kompetencji językowych u dzieci i dorosłych. Dodatkowo dla dzieci mamy specjalne zajęcia efektywnej nauki “jak się skutecznie uczyć” Leo Maniak. Dziś te doświadczenia przełożyły się na szkołę językową z prawie 500 kursantami i bardzo wielu zadowolonych klientów (opinie w Google). Na co dzień Leader School oferuje kursy 3 metodami Leo English dla dzieci, BLS Communication dla dorosłych oraz Leo Maniak. Dzieci kochają zajęcia w Leader School, ponieważ towarzyszy im robot EMYS, mówiący długopis TING oraz cała masa pomocy dydaktycznych, które wspierają lektorów w procesie uczenia.

Naszą misją jest dostarczać najwyższą jakość nauczania i odbudowywać radość uczenia się języków obcych u dzieci i dorosłych. Robimy to za pomocą nowoczesnych metod, bezpiecznej technologii i szczyptą dobrej energii! 😉

Szkoła powstała na zasadzie franczyzy, dzięki czemu posiadamy procedury, które sprawią, że Twoja praca będzie przewidywalna, a swoją kreatywność wykorzystasz do ambitnych celów.

Co będziesz robić w pracy jako lektor angielskiego dla dorosłych dzieci Leo English/BLS Communication/?

Przede wszystkim będziesz bardzo intensywnie uczyć się prowadzenia zajęć metodą i od razu wykorzystasz tę wiedzę w praktyce, zdobywając doświadczenie w pracy w szkole językowej.

Będziesz pracował w kilkunastoosobowym zespole lektorów, dumnie wspieranych przez 2 osoby pracujące w sekretariacie. Przeszkolimy Cię z metody Leo English/ BLS Communication i naszego systemu do zarządzania pracą.

Na początku będziesz wykonywać zadania opisane poniżej, aby dobrze poznać metodę i narzędzia nauczania. Po pozytywnym zakończeniu okresu próbnego i weryfikacji umiejętności otrzymasz propozycję stałej współpracy. Na stanowisku masz również szansę objęcia pozycji głównego metodyka (tutaj ostatni etap ścieżki rozwoju).

Twoje zadania na stanowisku lektora Leo English/ BLS Communication:

  • Prowadzenie zajęć dla dzieci w wieku 2-10 lat, młodzieży lub dorosłych
  • bieżące monitorowanie postępów w nauce dzieci, młodzieży lub dorosłych
  • korzystanie z innowacyjnych pomocy dydaktycznych takich jak robot Emys, mówiący długopis TING, aplikacja mobilna, karty obrazkowe do nauki i wiele więcej.
  • branie udziału w spotkaniach zespołu, gdzie razem obmyślamy pomysły na rozwój szkoły,
  • współtworzenie wydarzeń w szkole takich jak lekcje pokazowe, dni otwarte, tygodnie tematyczne,.
  • raportowanie postępów w nauce kursantów,
  • rozmowy z dziećmi i ich rodzicami,
  • najpierw nauka naszych procedur i metody, następnie wykorzystywanie ich przy prowadzeniu kursów,
  • realizowanie kursów doszkalających w trakcie i poza godzinami pracy.

Wymagania, czyli czego oczekujemy?

  • Dobrą znajomość angielskiego na poziomie co najmniej B2,
  • naturalnych predyspozycji i cech osobowości potrzebnych do takiej pracy (opisaliśmy je na początku ogłoszenia),
  • doświadczenie w pracy z dziećmi lub młodzieżą (oferujemy kompleksowe szkolenie na start oraz stałą opiekę metodyczną),
  • zapraszamy studentów ostatnich lat studiów językowych lub osoby po studiach kierunkowych,
  • gotowość do bardzo intensywnej nauki i nabywania nowych umiejętności,
  • ambicji, aby pogłębiać wiedzę i wyprzedzać konkurencję wdrażając nowe metody nauki,
  • mile widziane doświadczenie w pracy związanej z dydaktyką.

Dodatkowo bardzo mocno zwracamy uwagę na dopasowanie do naszego Zespołu i „stylu bycia” Leader School, dlatego dokładnie zapoznaj się z opisem stanowiska i zastanów się, czy do nas pasujesz.

Co oferujemy

  • rozwój umiejętności językowych, lektorskich (ciągły kontakt z metodykami, doświadczonymi lektorami, mentoring) i perspektywę objęcia pozycji głównego metodyka,
  • stałą pomoc metodyczną – trudny uczeń, mało czasu – damy sobie radę z każdą sytuacją!
  • pracę w zespole cechującym się uśmiechem, energią życiową i optymizmem wyczuwalnym na kilometr 🙂
  • zatrudnienie na umowę zlecenie,
  • kontynuowanie współpracy na stałe: umowa o pracę lub B2B, co najmniej po upływie 1 roku,
  • wynagrodzenie (od 3100 – 6000 zł brutto), zależne od twojej dyspozycyjności i zaangażowania,
  • praca na miejscu w Koninie lub online,
  • praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00-21:00 i czasami w soboty 8:00-12:00
  • prywatna opieka medyczna,
  • ogromne możliwości rozwoju – szkolenia, konsultacje, dostęp do firmowej biblioteki. Szkolisz się, aby nadążać za zmianami w technologii i edukacji – sam wybierasz interesujący Cię temat!
  • chcesz czuć się ważnym Członkiem zespołu i mieć wpływ na rozwój firmy. Ważne są dla nas relacje w firmie. Spotykamy się po pracy. Wspieramy się wzajemnie.

Chcesz aplikować?

Wyślij nam swoje CV za pomocą poniższego formularza lub wyślij je na konin@leaderschool.pl. Opcjonalnie możesz dołączyć krótki filmik nagrany telefonem, na którym się przedstawiasz i mówisz o sobie kilka słów.

Chcesz uczestniczyć w procesie rekrutacji koniecznie zamieść w CV następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu.

Zobacz, dlaczego warto uczyć w Leader School

Opinie anglistów

Angażowanie zmysłów podczas zajęć

Opinie lektorów

Wyślij formularz zgłoszeniowy i prześlij nam swoje CV. Opcjonalnie możesz osobno nagrać filmik z przedstawieniem siebie i przesłać go do nas na maila

    CV

    ikona kobiety z książkami