Co stoi za sukcesem marki Leader School w Gnieźnie?

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od założenia szkoły, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założycielka Leader School Barbara Wolicka wraz z całym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają blisko xxx [liczba kursantów] uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Gnieźnie.

Poznaj metody

Nasz zespół

Właścicielka

Barbara Wolicka

Właścicielka

BIO:
Manager wysokiego szczebla z 20-letnim doświadczeniem w Bankowości, wyróżniająca się
sukcesami w zarządzaniu zespołem oraz sukcesami sprzedażowymi. Decyzyjna i
zorientowana na sukces. Kobieta kreatywna, energiczna, konkretna, zarażająca wizją i
pozytywnym myśleniem, nie znosząca nudy, zwolenniczka aktywnego spędzania wolnego
czasu. Od stycznia 2017 kieruje Klubem Fitness, a od lutego 2018 jest Dyrektorem i
Właścicielką Szkoły Leader School. Kocha dzieci, angażuje się w różnego rodzaju formy
pomocy i zbiórki dla potrzebujących.

Milena Gągalska

Milena Gągalska

Lektor

BIO:
Nauczyciel języka angielskiego dzieci i młodzieży metodą Leo English i Direct oraz dorosłych metodą BLS. Ze szkołą Leader School związana już od wielu lat. W wolnej chwili uczy się kolejnych języków. Uwielbia pracę z dziećmi, a jej największą pasją są podróże. Wakacje spędza bardzo aktywnie, zwiedza, zdobywa kolejne szlaki górskie.

Natalia Haievska

Natalia Haievska

Lektor

BIO:
Jej przygoda z tym zawodem zaczęła się 3 lata temu po ukończeniu studiów na filologii angielskiej w Ukrainie. Od tego czasu zdobyła doświadczenie w nauczaniu online i na żywo w różnych grupach wiekowych i z różnymi poziomami wiedzy. Teraz uczy dzieci oraz dorosłych języka angielskiego, a także polskiego, co również od niedawna stało się jej pasją. Jej zajęcia mają na celu rozwijanie podstawowych umiejętności uczniów, takich jak słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie poprzez zainteresowanie procesem uczenia się. Gra, piosenka, taniec, film czy przedstawienie teatralne, zawsze musi to być coś, co przynosi pożytek i radość jednocześnie. Za główne zadanie w pracy uważa osiągnięcie celu gdy języka obcego uczy się nie tylko dlatego, że jest to konieczne, ale dlatego, że sam proces sprawia przyjemność.

Maria Maslovska

Maria Maslovska

Lektor

BIO:
Ukończyła Wołyński Narodowy Uniwersytet im. Łesi Ukrainki. Jest lektorką języka angielskiego, uczy metodą Leo English. Z Leader School związana jest od 2022 roku. Empatyczna, pracowita i życzliwa. Jej pasją są podróże oraz zamiłowanie do gotowania.

daria jeżewska

Daria Jeżewska

Lektor

BIO:
Absolwentka studiów na kierunku filologia włoska, posiada wieloletnie doświadczenie w nauce języka włoskiego. Z pasją i zamiłowaniem przekazuje słuchaczom wiedzę na temat Włoch i tajników tego języka. Dzień rozpoczyna od włoskiego espresso, a w wolnych chwilach czyta książki i planuje włoskie destynacje.

sebastian

Sebastian Zykowski

Lektor

BIO:
Jestem lektorem i korepetytorem od kilku lat. Ukończyłem studia na kierunku komunikacja europejska. Uwielbiam pracę z młodzieżą, tak samo jak i z dorosłymi. Zawsze stawiam na praktyczną naukę języka. W wolnym czasie uwielbiam oglądać seriale i aktywnie spędzać czas.

Aleksandra Karpińska

Aleksandra Karpińska

Lektor

BIO:
Lektorka metody Leo English. Rozwijająca się w kierunkach reklamowych i marketingowych. Prywatnie artystyczna dusza, rękodzielniczka, fanka sportów siłowych i właścicielka dwóch uroczych szczurków 🙂 Wszędzie jej pełno i zawsze daje z siebie 100%.

Józef

Józef Szymański

Lektor

BIO:
Lektor języka niemieckiego metodą BLS, wieloletnie doświadczenie i łagodny charakter pozwala na pracę zarówno z dorosłymi jak i dziećmi. Z Leader School związany od początku działalności w Gnieźnie.

Gabriela Plucińska

Gabriela Plucińska

Lektor

BIO:
Jest sympatyczna i pełna energii.
Ma doświadczenie w nauczaniu indywidualnym. Uczy osoby dorosłe języka angielskiego poprzez skuteczną metodę BLS. Jej celem jest pokazanie kursantom, jak przyjemna może być nauka języka obcego.
Aktualnie studiuje „Finanse i rachunkowość” i pracuje, również jako przedstawiciel ubezpieczeniowy. Wolny czas spędzam na oglądaniu kultowych filmów oraz sporcie. Ponadto staram się codziennie dokształcać i rozszerzać swoje umiejętności lingwistyczne np. poprzez uczenie innych języków.

Zofia

Zofia Hartwich

Lektor

BIO:
Absolwentka filologii hiszpańskiej WSJO w Poznaniu. Pasjonuje się nauczaniem dzieci już od czasów gimnazjum. Przygodę z nauczaniem hiszpańskiego rozpoczęła w 2018 r i wciąż podnosi swoje kwalifikacje. W Leader School naucza metodą Direct. Prywatnie pasjonatka zdrowego trybu życia, sport i zdrowe nawyki żywieniowe to podstawa. Tryska pozytywną energią i zaraża śmiechem.

Mirosława Morańda

Mirosława Morańda

Lektor

BIO:

Wieloletni lektor języka angielskiego, naucza metodą BLS, DIRECT ENGLISH,
Doskonale przygotowuje do egzaminów 8 klasy, maturalnych,
Certyfikowany egzaminator TGLS.

Weronika Nalewalska

Lektor

BIO:
Lektorka metody Leo English. Dusza towarzyska i artystyczna, kochająca pracę z dziećmi i wśród ludzi. Stawia na cierpliwość, wyrozumiałość oraz relację z uczniem. Absolwentka szkoły muzycznej oraz miłośniczka koncertów. Szczęśliwa posiadaczka trzech kotków.

Co mówią nasi klienci?

Świetna szkoła językowa. Bardzo miła atmosfera i kompetentna kadra. Ciekawe metody nauczania i kreatywne, nowoczesne podejście do edukacji. Polecam!

Simona Żejmo

Super atmosfera, mili i profesjonalni lektorzy. Syn jest zachwycony, po zajeciach w szkole Leader School widzę duży postęp w nauce z j angielskiego 🙂

Iza Sciak

Idealne rozwiązanie dla kogoś kto chce trwale i szybko nauczyć się języka, aby móc swobodnie i bezstresowo komunikować się z innymi. Polecam serdecznie

Joanna Chwaliszewska

Super szkoła jak i nauczyciele. Lektorzy mają podejście do dzieci potrafią dotrzeć do najmłodszych poprzez super zabawę

Natalia Latanowicz

Z kursów korzystali między innymi:

Poczta Polska
c&A
Media Markt
rainbow
hutchison
gazeta wyborcza
ibis hotel
tp
pge
emerson
włóczanka
zespół

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

zespół
O nas

Jak wygląda szkoła?

Nasza szkoła mieści się w przestronnym budynku w dogodnej lokalizacji. Zadbaliśmy o to, aby kursanci uczyli się w jasnych, nieprzebodźcowanych salach, które pozwalają na lepszą koncentrację. Każdą salę dziecięcą wzbogaciliśmy o atrakcyjne dla dzieci i pobudzające ich zmysły materiały sensoryczne wraz z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na każdych zajęciach. Sale dla dorosłych są kameralne i pozwalają na swobodny dialog.

Jak zapisać się na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

slider

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej