Co stoi za sukcesem marki Leader School w Gnieźnie?

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od założenia szkoły, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założycielka Leader School Barbara Wolicka wraz z całym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają blisko xxx [liczba kursantów] uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Gnieźnie.

Poznaj metody

Nasz zespół

Barbara Wolicka

Właścicielka

BIO:
Manager wysokiego szczebla z 20-letnim doświadczeniem w Bankowości, wyróżniająca się
sukcesami w zarządzaniu zespołem oraz sukcesami sprzedażowymi. Decyzyjna i
zorientowana na sukces. Kobieta kreatywna, energiczna, konkretna, zarażająca wizją i
pozytywnym myśleniem, nie znosząca nudy, zwolenniczka aktywnego spędzania wolnego
czasu. Od stycznia 2017 kieruje Klubem Fitenss, a od lutego 2018 jest Dyrektorem i
Właścicielką Szkoły Leader School. Kocha dzieci, angażuje się w różnego rodzaju formy
pomocy i zbiórki dla potrzebujących.

Milena Gągalska

Milena Gągalska

Lektor

BIO:
Nauczyciel języka angielskiego dzieci i młodzieży metodą Leo English i Direct oraz dorosłych metodą BLS. Ze szkołą Leader School związana już od wielu lat. W wolnej chwili uczy się kolejnych języków. Uwielbia pracę z dziećmi, a jej największą pasją są podróże. Wakacje spędza bardzo aktywnie, zwiedza, zdobywa kolejne szlaki górskie.

Klaudyna Kuś

Klaudyna Kuś

Lektor

BIO:
Uczy języka angielskiego oraz francuskiego zarówno dorosłych jak i najmłodszych 🙂 Jest absolwentką filologii romańskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza. Tytuł magistra otrzymała na tym samym uniwersytecie na kierunku tłumaczenia ustne. Od zawsze interesowała się językami obcymi oraz metodami nauczania. Od 2017 roku uczy innych języków obcych. Licencjonowana lektorka języka angielskiego z metody Leo English, Direct oraz metody BLS. Z Leader School związana jest od 2022 roku. W wolnym czasie lubi czytać książki o najróżniejszej tematyce. Interesuje się również fotografią oraz psychologią.

Natalia Haievska

Natalia Haievska

Lektor

BIO:
Jej przygoda z tym zawodem zaczęła się 3 lata temu po ukończeniu studiów na filologii angielskiej w Ukrainie. Od tego czasu zdobyła doświadczenie w nauczaniu online i na żywo w różnych grupach wiekowych i z różnymi poziomami wiedzy. Teraz uczy dzieci oraz dorosłych języka angielskiego, a także polskiego, co również od niedawna stało się jej pasją. Jej zajęcia mają na celu rozwijanie podstawowych umiejętności uczniów, takich jak słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie poprzez zainteresowanie procesem uczenia się. Gra, piosenka, taniec, film czy przedstawienie teatralne, zawsze musi to być coś, co przynosi pożytek i radość jednocześnie. Za główne zadanie w pracy uważa osiągnięcie celu gdy języka obcego uczy się nie tylko dlatego, że jest to konieczne, ale dlatego, że sam proces sprawia przyjemność.

Maria Maslovska

Maria Maslovska

Lektor

BIO:
Ukończyła Wołyński Narodowy Uniwersytet im. Łesi Ukrainki. Jest lektorką języka angielskiego, uczy metodą Leo English. Z Leader School związana jest od 2022 roku. Empatyczna, pracowita i życzliwa. Jej pasją są podróże oraz zamiłowanie do gotowania.

avatar bez zdjęcia

Klaudia Wiktorska

Lektor

BIO:
Jestem nauczycielką i lektorem języka angielskiego. Ukończyłam studia licencjackie z filologii angielskiej wraz z przygotowaniem pedagogicznym na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Obecnie kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Od dwóch lat zdobywam doświadczenie, pracując jako nauczyciel. Praca z dziećmi to jednocześnie moja praca i pasja. Moim celem jest zarazić uczniów swoją miłością do nauki języków. Nauka przez zabawę to moja ulubiona metoda, dzięki której dzieci skutecznie się uczą, jednocześnie świetnie się bawiąc.

Daria Jeżewska

Lektor

BIO:
Absolwentka studiów na kierunku filologia włoska, posiada wieloletnie doświadczenie w nauce języka włoskiego. Z pasją i zamiłowaniem przekazuje słuchaczom wiedzę na temat Włoch i tajników tego języka. Dzień rozpoczyna od włoskiego espresso, a w wolnych chwilach czyta książki i planuje włoskie destynacje.

Co mówią nasi klienci?

Świetna szkoła językowa. Bardzo miła atmosfera i kompetentna kadra. Ciekawe metody nauczania i kreatywne, nowoczesne podejście do edukacji. Polecam!

Simona Żejmo

Super atmosfera, mili i profesjonalni lektorzy. Syn jest zachwycony, po zajeciach w szkole Leader School widzę duży postęp w nauce z j angielskiego 🙂

Iza Sciak

Idealne rozwiązanie dla kogoś kto chce trwale i szybko nauczyć się języka, aby móc swobodnie i bezstresowo komunikować się z innymi. Polecam serdecznie

Joanna Chwaliszewska

Super szkoła jak i nauczyciele. Lektorzy mają podejście do dzieci potrafią dotrzeć do najmłodszych poprzez super zabawę

Natalia Latanowicz

Z kursów korzystali między innymi:

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wygląda szkoła?

Nasza szkoła mieści się w przestronnym budynku w dogodnej lokalizacji. Zadbaliśmy o to, aby kursanci uczyli się w jasnych, nieprzebodźcowanych salach, które pozwalają na lepszą koncentrację. Każdą salę dziecięcą wzbogaciliśmy o atrakcyjne dla dzieci i pobudzające ich zmysły materiały sensoryczne wraz z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na każdych zajęciach. Sale dla dorosłych są kameralne i pozwalają na swobodny dialog.

Jak zapisać się na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej