Oferta pracy

Lektor niemieckiego

Stanowisko Miejsce pracy Wymiar pracy
Lektor niemieckiego Poznań Winogrady Pełen etat Aplikuj

Leader School ® sieć placówek edukacyjnych wykorzystujących nowoczesne metody kształcenia w zakresie języków obcych i efektywnej nauki.

Poszukujemy komunikatywnych i zaangażowanych lektorów do pracy z dorosłymi i młodzieżą podczas zajęć grupowych i indywidualnych w siedzibie szkoły Leader School Winogrady w Poznaniu.

Wymagania:

– znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym,

– posiadanie dyplomu ukończenia studiów kierunkowych, certyfikatu potwierdzającego znajomość języka lub statusu studenta studiów kierunkowych,

– punktualność i sumienność,

– zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Zakres obowiązków:

– prowadzenie zajęć dydaktycznych w formie stacjonarnej oraz zdalnie,

– okresowe weryfikowanie wiedzy uczestników kursu zgodnie z programem.

Oferujemy:

– możliwość prowadzenia kursów w godzinach porannych, przed- i popołudniowych oraz wieczornych – w zależności od dyspozycyjności lektora,

– terminowe wynagrodzenie,

– możliwość rozwoju zawodowego,

– przyjemną atmosferę pracy.

Pracując w Leader School możesz zdobyć doświadczenie w pracy z uczniami w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania. Nasza szkoła to miejsce, w którym nauczysz się wielozadaniowości oraz dynamicznej pracy. Nie wymagamy doświadczenia w pracy w szkole językowej, ponieważ wszystkiego dowiesz się na szkoleniu wstępnym. W pierwszych tygodniach pracy zapewnimy Ci opiekę merytoryczną, aby rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości i przekazać wiedzę i doświadczenie niezbędne, aby czuć się pewnie przy wykonywanych obowiązkach. Rodzinna atmosfera sprawia, że dzień pracy mija szybko i przyjemnie.

W CV powinna być zawarta klauzula o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Zobacz, dlaczego warto uczyć w Leader School

Opinie anglistów

Angażowanie zmysłów podczas zajęć

Opinie lektorów

Wyślij formularz zgłoszeniowy i prześlij nam swoje CV. Opcjonalnie możesz osobno nagrać filmik z przedstawieniem siebie i przesłać go do nas na maila

    CV