Co stoi za sukcesem marki Leader School??

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2004 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założycielka Leader School Aneta Tobys wraz z całym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają 300 uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do 300 szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Mosinie.

Poznaj metody

Nasz zespół

Aneta Tobys

Właścicielka

BIO:
Dyrektor Szkoły oraz Lektorka języka niemieckiego. Akredytowana lektorka metody BLS Kommunikation. Uczy również metodą tradycyjną. Z wielką pasją i zaangażowaniem podchodzi do nauki dzieci, młodzieży i osób dorosłych.

Michał Piotrowski

Lektor

BIO:
Lektor języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem. W naszej szkole uczy zarówno młodzież jak i osoby dorosłe. Poczucie humoru pana Michała sprawia, że lekcje j.angielskiego są zawsze wesołe i pełne śmiechu. Doskonale przygotuje do matury z języka angielskiego oraz innych egzaminów, takich jak np. FCE, czy CAE.

Agata Stróżyńska

Lektorka

BIO:
Lektorka języka angielskiego.

Agata Stróżyńska jest licencjonowaną lektorką metody Leo English. Prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.

Zawodowo jeździ konno, a w wolnych chwilach szydełkuje. Zajęcia z panią Agatą są pełne uśmiechu i atrakcji dla dzieci.

Marta Marcinkowska

Lektorka

BIO:
Marta Marcinkowska to nasza szkolna metodyczka oraz wspaniała lektorka języka angielskiego. Pani Marta prowadzi zajęcia z osobami dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi od 2 roku życia. Na jej zajęciach zawsze panuje wesoła i sympatyczna atmosfera, a nauka języka z panią Martą to piece of cake 😉

Robert Hylla

Lektor

BIO:
Robert Hylla jest „rodzynkiem” w naszej kadrze lektorów uczących języka niemieckiego. Zajęcia pana Roberta są zawsze bardzo oryginalne i ciekawe, okraszone dużą dawką humoru. Pan Robert prowadzi zajęcia głównie z młodzieżą i z dorosłymi. Dla koneserów muzyki dodamy, że pan Robert jest także członkiem znanego zespołu Affabre The Chamber Singers. Warto posłuchać!

Sandra Leonarczyk

Lektorka

BIO:
Lektorka języka angielskiego.

Sandra Leonarczyk jest absolwentką filologii angielskiej i licencjonowaną lektorką metod Leo English oraz BLS Communication. Prowadzi zajęcia z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi. Interesują ją języki obce oraz wypiekanie ciast. 

Ewa Chrust

Lektorka

BIO:
Ewa Chrust jest licencjonowaną lektorką metod Leo English oraz BLS. Jest również trenerką metody Leo Maniak. Uczy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe.

Leonardo Kashile

Lektor

BIO:

Leonardo Kashile jest naszym native speakerem języka francuskiego

oraz licencjonowanym lektorem metody BLS Communication i Leo English.

Prowadzi również zajęcia przygotowujące do Matury, FCE, CAE oraz innych

egzaminów z języka angielskiego.

Carlos Javier Ramirez Orduz

Lektor

BIO:
Carlos Ramierez to nasz lektor języka hiszpańskiego. Pan Carlos jest rodowitym Kolumbijczykiem, jednak na stałe postanowił osiedlić się właśnie w Mosinie. Jego pasją jest muzyka (przepięknie gra na gitarze) oraz nauczanie języka hiszpańskiego. W naszej szkole pan Carlos uczy głównie młodzież oraz osoby dorosłe. Z jego zajęć każdy wychodzi zawsze bardzo zadowolony.

 

Magdalena Pawlicka-Podeszwa

Sekretariat

Co mówią nasi klienci?

Very good school with a great atmosphere. Polecam 🎯❤️‍🔥

Ania Hermes

Bardzo dobra szkoła i pedagodzy 🙂 szczerze polecam wszystkim chcącym podjąć naukę języków obcych :))))

Maria Dolata

Najlepsza szkoła językowa w Mosinie. Zajęcia indywidualne i w grupach. Elastyczne godziny pracy

Michał Nowicki

Innowacyjne metody nauczania.

Magdalena Pawlicka

Świetna szkoła językowa! Polecam! Córka uczy się od ponad roku angielskiego i jesteśmy bardzo zadowoleni. Przyjazna atmosfera, zajęcia dostosowane do poziomu i zainteresowań dziecka, innowacyjne metody, lektorzy z pasją i powołaniem.

Dorota Krawczyk

Świetne zajęcia dla dorosłych. Metoda BLS na prawdę działa. Zajęcia w małych grupach w mega luźnej atmosferze. Różnorodność lektorów z pasją do nauki języka. A co najważniejsze ceny za lekcje bardzo przyzwoite. Gorąco polecam.

Nicolas

Z kursów korzystali między innymi:

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wygląda szkoła?

Nasza szkoła mieści się w przestronnym budynku w dogodnej lokalizacji. Zadbaliśmy o to, aby kursanci uczyli się w jasnych, nieprzebodźcowanych salach, które pozwalają na lepszą koncentrację. Każdą salę dziecięcą wzbogaciliśmy o atrakcyjne dla dzieci i pobudzające ich zmysły materiały sensoryczne wraz z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na każdych zajęciach. Sale dla dorosłych są kameralne i pozwalają na swobodny dialog.

Jak zapisać się na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej