Co stoi za sukcesem marki Leader School w Jarocinie?

Lata pracy udowodniły nam, że wypuszczamy spod naszych skrzydeł absolwentów, którzy autentycznie potrafią wysoko latać pod względem językowym. A to oznacza, że czują pełną swobodę w komunikowaniu się w języku obcym. Dokładnie o to nam chodziło 🙂

 

Możemy więc uznać, że każdego dnia, od 2019 roku, wypełniamy naszą edukacyjną misję w 100%. Przyczyniają się do tego: założycielka Leader School Kasia Stępień wraz z całym zespołem kapitalnych i zaangażowanych lektorów. To oni wszyscy z pełną pasją i motywacją pomagają blisko 300 uczniom doskonalić swoje kompetencje językowe i spełnić marzenie mówienia w języku obcym swobodnie i pewnie, bez cienia wstydu i wątpliwości.

 

Tyle energii, ile nasz zespół wkłada w nauczanie, tyle samo pragniemy i jemu przekazać. Dlatego w naszych standardach jest nieustanny rozwój kadry przez zapewnienie jej kompetentnych szkoleń i kursów. Wtedy dopiero czujemy pełną synergię działań, gdy możemy zatroszczyć się zarówno o słuchaczy, jak i o grono członków naszej załogi.

 

Jeśli jesteś na naszej stronie po raz pierwszy i szukasz skutecznej szkoły językowej, która zapewni Ci nowoczesne nauczanie z wysokimi efektami, to intuicja poprowadziła Cię we właściwe miejsce.

 

Dołącz do 300 szczęśliwych słuchaczy, którzy już korzystają z naszych nowoczesnych zajęć językowych w Jarocinie.

Poznaj metody

Nasz zespół

Katarzyna Stępień

Właściciel

BIO:

Magister Pedagogiki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Decyzyjna i zorientowana na sukces. Kobieta kreatywna, pracowita , energiczna zarażająca pozytywnym myśleniem. Wieloletnie doświadczenie handlowe nauczyło ją dyscypliny, sumienności i dążenia do osiągnięcia założonego celu. Pobyt w Wielkiej Brytanii  utwierdził ją w przekonaniu, że to dzięki znajomości języków obcych otwierają się przed nami znacznie szersze horyzonty i możliwości. Łatwiej jest znaleźć lepszą pracę, realizować  marzenia ale także pasje jak choćby podróżowanie. Uwielbia organizować czas wolny dzieciom podczas cyklicznych warsztatów świątecznych a także półkolonii letnich.  Lubi angażować się w charytatywne akcje i nieść pomoc innym. Prywatnie mama dwójki dzieci uwielbia podróżować i spędzać czas z rodziną.

Anna Siankowska

Lektor

BIO:

Certyfikowana lektorka metody Leo English oraz BLS Communication, studentka Filologii
Angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Doświadczony lektor
języka angielskiego w sieci Leader School. Cierpliwość i stoicki spokój to jej drugie imię. Z
pełnym zaangażowaniem wytłumaczy dzieciom wszelkie zawiłości gramatyczne. W wolnych
chwilach wolontariuszka w schronisku dla zwierząt. Jej wielką pasją są podróże. Angielski to
nie jedyny język, którym Ania włada bardzo dobrze jej wielką pasją okazał się hiszpański co
pozwoliło od 2021 roku kształcić w naszej szkole chętnych uczniów szkół podstawowych.

Zuzanna Nowakowska

Lektor

BIO:

Doświadczony nauczyciel języka angielskiego zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Wykształcenie zdobyte na Coventry University w Wielkiej Brytanii. Posiada złoty standard kwalifikacji nauczania certyfikat CELTA. Praktyka w nauczaniu dzieci metodą Montessori. Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć językowych w Wielkiej Brytanii. Zawsze uśmiechnięta i totalnie zaangażowana. Kreatywna, pełna pomysłów aby każda lekcja była dla naszych kursantów wspaniałą i efektywną przygodą nauki języka angielskiego. W naszej szkole prowadzi zajęcia grupowe metodą Leo English, grupy Junior oraz lekcje indywidualne dla dorosłych kursantów. Pasja do nauki języków obcych sprawiła, że Zuza szlifuje w wolnych chwilach język hiszpański oraz niderlandzki. Uwielbia podróże, podczas których nie rozstaje się z aparatem fotograficznym w myśl zasady, iż fotografowanie to prawdziwa sztuka obserwacji.

Nina Pańczak

Lektor

BIO:

Certyfikowana lektorka języka angielskiego metodą Leo English oraz BLS Communication. Magister filologii angielskiej z wieloletnim doświadczeniem na stanowisku nauczyciela. Uzdolniona manualnie i plastycznie, w wolnych chwilach podróżniczka. Wielkie serce dla zwierzaków, psiaki i kociaki mają przy niej istny raj. Swoim zapałem i energią rozbudzi w dzieciach miłość do języka, ponieważ od lat robi to z ogromną pasją! Dorośli kursanci zgodnie twierdzą, że zaraża optymizmem a uśmiech to jej drugie imię.

Klaudia Jędrzejczak

Lektor

BIO:

Certyfikowana lektorka metody Leo English, studentka III roku Pedagogiki o specjalizacji Edukacja elementarna z językiem angielskim. Podczas letnich półkolonii skradła już nie jedno serce małych uczestników. Klaudia to także wspaniała animatorka z mnóstwem pomysłów. Uwielbia pracę z małymi dziećmi dlatego w naszej szkole prowadzi grupy w większości tylko Leo English. Bije z niej prawdziwe ciepło a uśmiech nie znika praktycznie nigdy. Cierpliwość, serdeczność a co ważne kreatywne prowadzenie zajęć to jej główne atuty. Interesują ją trendy w modzie i makijażu a w wolnym czasie uwaga! sporty ekstremalne.

Klaudia Bargieł

Lektor

BIO:

Pełna wdzięku i energii doświadczona korepetytorka języka angielskiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Certyfikowany lektor metody BLS Communication. Z dużą cierpliwością tłumaczy naszym kursantom zawiłości gramatyczne. Fanka idiomów czym zaraża naszych uczniów. Dobrze czuje się w środowisku business english. Doświadczony tłumacz rozmów angielsko – polskich. Wolny czas to relax z najbliższymi nad morzem lub w górach.

Łukasz Kamiński

Lektor

BIO:

Certyfikowany lektor metody BLS Communication. Wprowadzi w świat angielskiego młodzież i dorosłych z apetytem na wiedzę. Podczas studiów aktywnie uczestniczył w organizacji studenckiej The International Association for the Exchange of Students for Technical Experience. Prowadził zespół organizujący cykl warsztatów firm komercyjnych dla studentów Politechniki Poznańskiej. Interesuje się mechatroniką oraz motoryzacją. W wolnych chwilach podróżuje i raczy swoich najbliższych najlepszą kawą w mieście 🙂

Dorian Pływacz

Lektor

BIO:
Certyfikowany lektor metody BLS Communication. Ukończył Uniwersytet im. Adama Mickiewicza na
kierunku filologia angielska. Doświadczany nauczyciel języka angielskiego od 2008 roku. W naszej
szkole prowadzi głównie zajęcia z dorosłymi kursantami. Cierpliwie tłumaczy wszelkie zawiłości
gramatyczne. Mówi o sobie człowiek orkiestra: tańczy, gra i śpiewa co sprawia, że na lekcji nikt nie
ziewa ! W wolnych chwilach uwielbia majsterkować oraz spędzać czas rodzinnie podczas zabaw z
synem. Prawdziwy relax to sport a najlepsze są długie wycieczki rowerowe.

Laura Janowska

Pracownik administracyjno biurowy - sekretariat

BIO:

Absolwentka filologii angielskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu z tytułem licencjat. Kreatywna, pracowita i sumienna osoba. Zaangażowana w życie szkoły, pomysłowa. Cierpliwa i wytrwała w dążeniu do celu. W wolnych chwilach uwielbia pochłaniające mnóstwo czasu prace twórcze i  dekoracyjne. Pasjonuje ją także język hiszpański. Kto wie ?może Laura zmieni kierunek i swoją pasją wkrótce zrażać będzie naszych kursantów. 

Co mówią nasi klienci?

Idealne miejsce do nauki dla moich dzieci. Szczerze polecam :)

Renata Serocka

Zajęcia Leo English bardzo przypadły córce do gustu. Uwielbiamy tam chodzić. Dużo się dzieje, prowadząca mówi cały czas po angielsku. Dzieci wychodzą radosne i chętnie wracają. Niesamowitą atrakcją i zachętą do nauki jest Emys córka ciągle o nim opowiada. Polecamy!

Daria Jeszke

Super metoda, profesjonalna kadra i przyjazna atmosfera. Dziecko chodzi z radością i nie może doczekać się kolejnych zajęć ponieważ jest inaczej niż w szkole. Dużo aktywności. Serdecznie polecam.

Robert Szymczak

Super miejsce,bardzo przyjazne dzieciom. Metoda nauki Leo English zrobiła na nas duże wrażenie. Korzystamy i polecamy innym.

Wojciech WJ

Z kursów korzystali między innymi:

Kto u nas uczy?

Na nasz wesoły pokład zawitali genialni lektorzy z pasją i ogromnymi pokładami energii do przekazywania wiedzy w formie multisensorycznych zabaw.

To wszechstronnie uzdolnieni ludzie, którzy z naturalną swobodą śpiewają z dziećmi piosenki, wykonują prace plastyczne, tańczą, pracują z ciałem prawie jak na scenie teatralnej, a przy tym cudownie motywują do angażowania się podczas zajęć i wypowiadania się po angielsku. Nie mogliśmy wymarzyć sobie lepszego teamu.

O nas

Jak wygląda szkoła?

Nasza szkoła mieści się w przestronnym budynku w dogodnej lokalizacji. Zadbaliśmy o to, aby kursanci uczyli się w jasnych, nieprzebodźcowanych salach, które pozwalają na lepszą koncentrację. Każdą salę dziecięcą wzbogaciliśmy o atrakcyjne dla dzieci i pobudzające ich zmysły materiały sensoryczne wraz z nowoczesnymi technologiami wykorzystywanymi na każdych zajęciach. Sale dla dorosłych są kameralne i pozwalają na swobodny dialog.

Jak zapisać się na kurs?

Test poziomujący

Sprawdź swój poziom języka angielskiego lub niemieckiego

Bezpłatna lekcja pokazowa

Przetestuj zajęcia na darmowej lekcji. Przekonaj się do zajęć!

Zapisy na zajęcia

Gotowy, aby zapisać siebie lub swoje dzieci? Zapraszamy do naszej szkoły!

Aktualności na blogu

Poznaj aktualne trendy i porady w branży edukacyjnej