ZAŁÓŻ WŁASNĄ SZKOŁĘ

ZOSTAŃ PARTNEREM LEADER SCHOOL

 • HISTORIA

  Leader School to polska firma z wieloletnim doświadczeniem, bardzo dynamicznie rozwijająca się jako sieć franczyzowa zarówno w dużych jak i w małych miastach (już od 12.000 mieszkańców).
  Pierwsza placówka Leader School powstała w 1997 roku w Łodzi i odniosła ogromny sukces. Od 2004 roku rozwijamy się jako sieć franczyzowa dając szansę wybranym osobom z całej Polski na powielanie osiągniętego przez sieć sukcesu. Z naszych programów edukacyjnych co miesiąc korzysta kilka tysięcy osób. Stosujemy najlepsze i najnowocześniejsze metody nauczania jakie są dostępne w Polsce. Tworzymy sieć zgodnie z Europejskim Kodeksem Franchisingu. Dlatego każdy z właścicieli Leader School ma z jednej strony dużą niezależność w prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa, z drugiej - korzysta z najlepszych rozwiązań wszystkich placówek w sieci i sam je współtworzy.

 • MISJA

  Tworzymy sieć zgodnie z Europejskim Kodeksem Franchisingu,
  co gwarantuje wysoką jakość współpracy w sieci i partnerskie relacje. Oferujemy możliwość prowadzenia własnej placówki edukacyjnej (jako własnej, niezależnej firmy) w ramach sieci i pod marką Leader School. Każdy z naszych partnerów ma z jednej strony dużą niezależność
  w prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa, z drugiej - korzysta
  z najlepszych rozwiązań wszystkich placówek w sieci i sam
  je współtworzy.

 • OFERTA

  Proponowany przez Leader School model franczyzowy to rodzaj współpracy między niezależnymi przedsiębiorcami. Franczyzodawca udostępnia partnerom sieci franczyzowej swoje doświadczenie, „know-how” oraz licencjonowane marki i metody nauki takie jak BLS w wersji angielskiej i niemieckiej (BLS Communication, BLS Kommunikation) oraz Zarządzanie Informacją dla młodzieży i dorosłych, Leo English oraz Leo Maniak. W ramach Franczyzy franczyzobiorca uzyskuje wyłączność na prowadzenie działalności na określonym terenie.

Sprawdzony model prowadzenia placówek edukacyjnych oraz dostęp do najnowszych metod i narzędzi dydaktycznych sprawia, że Partnerzy Leader School stają się liderami na lokalnych rynkach edukacyjnych.

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH

Scroll Up