SYLWIA SAWICKA - właścicielka LEADER SCHOOL w Białej Podlaskiej

Leader School w Białej Podlaskiej powstało w 2010 roku. Jestem z wykształcenia nauczycielem języka angielskiego, pracuję w zawodzie od 2002 roku i po pierwszych dwóch latach pracy w publicznej szkole podstawowej wiedziałam już, że nie jest to do końca coś, co chciałabym w życiu robić. Marzenie o własnej szkole językowej towarzyszyło mi już od pierwszego roku studiów. Zderzenie z rzeczywistością szkoły publicznej przyspieszyło decyzję o realizacji tego marzenia.
Chciałam prowadzić placówkę będącą czymś więcej niż szkołą językową. Oferta Leader School wyróżniała się spośród innych. Leader School wyróżniały programy efektywnej nauki oraz kurs szybkiego czytania, który zawsze chciałam ukończyć, kompleksowe metody nauczania Leo English, Leo Maniak, BLS Communication, wspierane profesjonalnymi materiałami dydaktycznymi, pomocami naukowymi i szkoleniami metodycznymi. Poszukując systemu franczyzowego miałam nadzieję, że uda mi się znaleźć coś wyróżniającego się na rynku polskim i udało się znaleźć Leader School.
Pozyskanie pierwszych klientów nowemu podmiotowi, nie posiadającemu marki i historii zawsze przychodzi trudno, byliśmy tego świadomi. Stąd też decyzja o przystąpieniu do sieci. Szkolenia wstępne i potem cykliczne spotkania w gronie osób prowadzących szkoły pod szyldem Leader School dają nam gotowe narzędzia do rozwiązywania różnych problemów. Będąc "młodymi" członkami sieci korzystaliśmy z doświadczenia "starszych" kolegów.
Najtrudniejszy był pierwszy rok – najintensywniejszy pod względem przyswajania nowej wiedzy, pełen niepewności i obaw. Centrala Leader School przeprowadziła nas bezpiecznie przez ten okres co sprawiło, że jesteśmy liderem na naszym lokalnym rynku edukacyjnym. Teraz my możemy wspierać swoim doświadczeniem naszych „młodszych” kolegów, stawiających pierwsze kroki w sieci franczyzowej Leader School.

Będąc "młodymi" członkami sieci korzystaliśmy z doświadczenia "starszych" kolegów. Teraz my możemy wspierać swoim doświadczeniem naszych „młodszych” kolegów, stawiających pierwsze kroki w sieci franczyzowej Leader School.

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH

Scroll Up