WIĘCEJ O FRANCZYZIE LEADER SCHOOL

MARKA I SIEĆ LEADER SCHOOL

Leader School jest firmą edukacyjną wdrażającą nowoczesne rozwiązania w dziedzinie edukacji. Tworzymy ogólnopolską sieć placówek oferujących m.in. nauczanie języków obcych różnymi metodami oraz organizujących szkolenia z efektywnych metod nauczania dla wszystkich grup wiekowych.

Naszym szkołom udostępniamy licencjonowane programy i produkty edukacyjne oparte na nowoczesnych metodach nauczania. Współpracują z nami, znani w Polsce lingwiści, metodycy, pedagodzy i psychologowie, nieustannie poszukujący ciekawych rozwiązań edukacyjnych, przygotowujący specjalnie dla nas produkty i programy edukacyjne oraz szkolący naszą kadrę.

HISTORIA I DYNAMIKA

Pierwsza placówka Leader School powstała w 1997 roku w Łodzi i odniosła ogromny sukces. Od 2004 roku rozwijamy się jako sieć franczyzowa dając szansę wybranym osobom z całej Polski na powielanie osiągniętego przez sieć sukcesu. Z naszych programów edukacyjnych co miesiąc korzysta kilka tysięcy osób. Stosujemy najlepsze i najnowocześniejsze metody nauczania jakie są dostępne w Polsce. Tworzymy sieć zgodnie z Europejskim Kodeksem Franchisingu. Dlatego każdy z właścicieli Leader School ma z jednej strony dużą niezależność w prowadzeniu własnego przedsiębiorstwa, z drugiej - korzysta z najlepszych rozwiązań wszystkich placówek w sieci i sam je współtworzy.

CO WYRÓŻNIA LEADER SCHOOL

  • Leader School to stały rozwój. Nieustannie wdrażamy i propagujemy najnowocześniejsze i przyjazne rozwiązania w dziedzinie edukacji.

  • Leader School to pewna i bogata oferta: połączenie zajęć językowych z bogatą ofertą skutecznych metod nauczania.

  • Leader School to indywidualne podejście do Klienta: możliwość nauki wieloma sprawdzonymi metodami - każdemu doradzamy odpowiedni dla niego sposób uczenia się.

  • Leader School to marka rozpoznawalna o ugruntowanej renomie. Naszą przewagą są skuteczne metody nauczania wdrażane przez najlepszych, licencjonowanych lektorów i trenerów.

  • Leader School to pełny system prowadzenia biznesu.

  • Leader School to grupa wyjątkowych ludzi, których nieszablonowe spojrzenie na nauczanie i bogata wiedza pozwalają na tworzenie efektywnych metod edukacyjnych a wymiana doświadczeń gwarantuje dostęp do sprawdzonych rozwiązań i rozwój całej sieci.

  • Leader School to zasada otwartej wymiany doświadczeń w sieci - najskuteczniejsze pomysły są doskonalone, szybko wdrażane i wspierane potencjałem całej sieci.

  • Leader School to polska sieć, działająca zgodnie z Europejskim Kodeksem Franchisingu.

BEZPIECZEŃSTWO

Szeroka i wyjątkowa oferta Leader School i zasada otwartej wymiany doświadczeń w sieci przyczyniła się do osiągnięcia przez nas mocnej pozycji na rynku, gwarantującej poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Budując nasz wizerunek, opieramy się na informacjach pochodzących z analiz trendów rynkowych, które precyzyjnie wskazują, że w najbliższej przyszłości największe szanse na długotrwały sukces i osiągnięcie stabilnej pozycji ekonomicznej będą miały tylko rozwijające się sieci firm. Jesteśmy zdania, że rynek edukacyjny w Polsce jest dzisiaj bardzo interesującym i przyszłościowym kierunkiem inwestowania, dlatego postanowiliśmy dynamicznie rozwijać sieć Leader School.

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH

Scroll UpZadzwoń