KAROL KĄKOL – wraz ze swoją kadrą LEADER SCHOOL w Kaliszu

KAROL KĄKOL - Dyrektor Regionalny Leader School

Szkoła językowa nie jest moim pierwszym biznesem. W 2004 r. zamknąłem kolejny biznesowy rozdział w życiu i akurat skończyłem 30lat. Pomyślałem, że trzeba będzie skorzystać z gotowego, sprawdzonego rozwiązania, dającego wsparcie zarówno organizacyjne jak i metodyczne. Poza tym moja żona, Daniela, od dawna marzyła o szkole językowej. Zdawałem sobie sprawę, że wypromowanie się na rynku lokalnym jakim jest Kalisz "od zera" będzie bardzo trudne. Zaczęliśmy więc poszukiwać ofert współpracy i znaleźliśmy ogłoszenie prasowe Leader School. Szczerze mówiąc, do franczyzy byłem nastawiony bardzo ostrożnie. Prowadziłem wcześniej Agencję Ubezpieczeniową w systemie franczyzowym. Dostałem produkty, prawo do korzystania z nazwy i nic więcej. Za to wiedziałem już czego potrzebuję aby uniknąć błędów z poprzedniego przedsięwzięcia.
Zainwestowaliśmy ok. 50 000, rozpoczęliśmy w sierpniu. A w listopadzie tego samego roku wyszliśmy już na prostą. Pod choinką był szampan i mieliśmy poczucie satysfakcji z prowadzenia własnego biznesu. Angażując cały swój czas, przestrzegając zasad i korzystając z wypracowanych rozwiązań, w zasadzie nie można nie osiągnąć sukcesu. To taki Biznes z Gwarancją.
Leader School wymaga przestrzegania zasad najwyższej jakości obsługi klienta i najwyższej jakości usług edukacyjnych. Takie są też wszystkie metody, materiały, podręczniki jakie zapewnia Leader School. Najlepsze rozwiązania wdrażane są we wszystkich Placówkach. Wszystkie te czynniki sprawiają, że każda placówka Leader School bez najmniejszych trudności może konkurować na rynku lokalnym z innymi sieciami franczyzowymi i szkołami językowymi. Bycie liderem na lokalnym rynku edukacyjnym nie jest trudne jeśli jest się partnerem sieci Leader School.

Poleciłbym każdemu, kto myśli o franczyzie edukacyjnej przystąpienie do sieci franczyzowej Leader School bo jest to świetna okazja do rozwoju dająca poczucie bezpieczeństwa i współpracy z zespołem ciekawych ludzi, prowadzących nowoczesne firmy edukacyjne. To nieocenione doświadczenie.

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH

Scroll Up