MARZENA I WOJCIECH FRYCZ - właściciele LEADER SCHOOL Łódź Bałuty

Placówka Leader School Łódź-Bałuty jest najstarszą placówką w sieci. Naszą działalność edukacyjną rozpoczęliśmy w 1997 roku przejmując już istniejącą szkołę od właścicieli sieci. Mogłoby się wydawać, że nasz start był łatwiejszy, gdyż przejęliśmy gotowy biznes wraz z klientami, pracownikami i procedurami funkcjonującymi sprawnie w Leader School. Nic bardziej mylnego. Zaakceptowanie nowego właściciela przez kadrę i klientów okazało się nie lada wyzwaniem. Wymagało to od nas elastyczności i dbałości o każdy szczegół, do których klienci Leader School byli przyzwyczajeni.
Do realizacji wyzwań, jakie postawiła przed nami Centrala Leader School, przydały się nasze wcześniejsze doświadczenia w prowadzeniu własnej firmy. W chwili obecnej nasz podział obowiązków wygląda tak, że ja wykorzystuję moje doświadczenie w pracy operacyjnej, a żona w związku z predyspozycjami interpersonalnymi, zajmuje się współpracą z klientami, w czym doskonale się odnajduje.
Wszystkich, którzy myślą o skutecznym biznesie edukacyjnym, zachęcam do wejścia do sieci Leader School. Dzięki wsparciu właścicieli sieci z sukcesem prowadzimy nasz biznes do dnia dzisiejszego. Sieć daje nam gotowe rozwiązania, najefektywniejsze metody, najlepsze materiały i poczucie bezpieczeństwa.

Dzięki wsparciu właścicieli sieci z sukcesem prowadzimy nasz biznes do dnia dzisiejszego. Sieć daje nam gotowe rozwiązania, najefektywniejsze metody, najlepsze materiały i poczucie bezpieczeństwa.

Zapisz się na bezpłatne zajęcia pokazowe DLA DZIECI DLA DOROSŁYCH

Scroll Up