WYPOCZYNEK

z Leader School!

Wakacje nad morzem to nie tylko spędzenie czasu na plaży ale liczne wycieczki, zabawa z językiem angielskim i mnóstwo pozytywnej energii i miłych wspomnień! Postaw na sprawdzoną ekipę Leader School! Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą!😊

Kolonie językowo-sportowe Rewal

blank

DLA KOGO

dla dzieci w wieku 7-12 lat

blank

TERMIN KOLONII

25.06 - 5.07.2023

Kolonie językowo-sportowe Łeba

blank

DLA KOGO

dla dzieci w wieku 7-12 lat

blank

TERMIN KOLONII

7.07 - 16.07.2023

blank
blank

Obóz językowo-sportowy Rewal

blank

DLA KOGO

dla dzieci w wieku 13-17 lat

blank

TERMIN OBOZU

25.06 - 5.07.2023

Obóz językowo-sportowy Łeba

blank

DLA KOGO

dla dzieci w wieku 13-17 lat

blank

TERMIN OBOZU

7.07 - 16.07.2023

blank

Postaw na Leader School!

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, Leader School Wieliczka aktywnie angażuje się w edukację dzieci i młodzieży, zarówno w trakcie roku szkolnego, jak i w czasie wolnym. W okresie wakacji organizujemy kolonie, obozy krajowe i zagraniczne oraz półkolonie w mieście.
Dzięki wykwalifikowanej kadrze trenerów i lektorów na co dzień pracujących w Leader School, kreatywności, pasji i bogatej ofercie zarówno najmłodsi jak i nastolatki mogą z nami aktywnie wypocząć, zwiedzić ciekawe miejsca, podszlifować angielski oraz zdobyć nowe umiejętności.
Z Leader School każdy wyjazd to niezapomniana przygoda pełna odkryć, przyjaźni i niezwykłych doświadczeń, a zajęcia w ramach półkolonii to czas spędzony na kreatywnej zabawie i rozwoju osobistym dziecka. Dokładamy wszelkich starań aby dzieci uczestniczące w organizowanych przez nas atrakcjach były bezpieczne i aktywnie spędzały czas.
Kolonie i obozy dla dzieci młodzieży organizujemy z pasją dbając o najdrobniejsze szczegóły. Program i zajęcia dostosowujemy do możliwości i potrzeb dzieci. Zapewniamy bezpośredni kontakt rodziców z opiekunami podczas trwania całego turnusu.
Posiadamy wpis do Rejestru Organizatorów Wypoczynku (zezwolenie nr Z/19/2018 w Małopolskim Urzędzie Marszałkowskim) oraz Gwarancję Ubezpieczeniową Turystyczną SIGNAL IDUNA, dodatkowo każdy wyjazd jest ubezpieczony i zgłoszony do Kuratorium Oświaty w Krakowie.

blank

Zapytaj o zajęcia

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h: