Logo Leader School Logo BLS

Bezpłatne lekcje pokazowe
Osiągnij pełną swobodę mówienia w wybranym języku

ZAPISZ SiĘ

W ramach lekcji pokazowej:

1. Poziom - sprawdzisz swój aktualny poziom językowy.
2. Test BLS - dzięki testowi dowiesz się, jaki sposób nauki jest dla Ciebie najszybszy i które zmysły powinieneś angażować najbardziej.
3. Metoda BLS - sam przetestujesz metodę, dzięki której nauczysz się języka 5 razy szybciej w porównaniu do standardowych metod.

Weź udział
w bezpłatnych zajęciach
ZAPISZ SiĘ
Logo Leader School Logo BLS

Korzyści, które otrzymasz w ramach metody BLS

ZOBACZ STANDARDY
BEZPIECZEŃSTWA I GWARANCJĘ

Komunikujesz się po angielsku lub niemiecku od 1 zajęć

Spotkania prowadzone są w naturalnym tempie przez różnych lektorów. W efekcie, już na pierwszych zajęciach zaczynasz rozumieć język obcy i uczysz się odpowiadać.

Po zajęciach odpoczywasz i masz czas dla siebie

Opracowaliśmy skuteczną metodę, dzięki której osiągniesz swój cel na zajęciach, a nie w domu. Dodatkowa nauka poza zajęciami tylko wspomoże ten efekt.

Bez bariery językowej już po 30 dniach!

Zajęcia prowadzone są bez wykorzystania języka polskiego. Dzięki temu bardzo szybko osłuchasz się z nowym językiem, a bariera mówienia zniknie błyskawicznie.

METODA BLS UCZY MÓWIĆ

Dlaczego metodą BLS osiągniesz lepsze rezultaty?

Obserwacje naszych metodyków pokazują, że dorośli i młodzież w Leader School przyswajają do 5 razy więcej słów, niż przy użyciu standardowych metod.

To dzięki aż 4 pomocom dydaktycznym, które wspomogą Twój proces nauki, gdziekolwiek jesteś. Zobacz film poniżej!

Zajęcia próbne za darmo

Przygotuj się na błyskawiczne efekty naszej metody BLS.

Dzięki nauce pełnych zdań i zwrotów, bardzo szybko zaczniesz rozumieć i wykorzystywać język. Maksimum wiedzy przekażemy Ci w trakcie naszych spotkań. Jeżeli nie masz czasu, nie musisz uczyć się w domu.

Jak wyglądają zajęcia?

Zajęcia prowadzone są zarówno w szkołach, jak i online, dzięki czemu dopasujesz naukę do swojego trybu życia!

Kto najbardziej skorzysta z metody BLS?

  • początkujący, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z językiem angielskim lub niemieckim,
  • podróżnicy, którzy chcą wyjeżdżać za granicę i czuć się bezpiecznie,
  • ambitni, którzy dążą do awansu w pracy na stanowisko , gdzie wymagany jest język obcy,
  • nieśmiali, którzy starannie uczyli się języka, ale wciąż mają barierę mówienia,
  • zajęci, którzy w domu nie mają czasu na powtórki, więc chcą jak najwięcej nauczyć się na lekcjach

Koniecznie skorzystaj z zaproszenia i przyjdź na bezpłatną lekcję pokazową. Poznasz tam naszych wyjątkowych lektorów, którzy pozwolą Ci zrozumieć cały proces nauczania i sprawią, że Twoja obawa przed mówieniem w wybranym języku zniknie raz na zawsze.

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJĘ POKAZOWĄ

Co sprawia, że metoda BLS
jest dużo bardziej skuteczna niż inne?

Metoda BLS to wysoki poziom nauczania, któremu możesz zaufać. Wdrażana jest wyłącznie w szkołach językowych, które spełniają wymogi światowych standardów nauczania.

Zapoznaj się z cechami naszej metody
Blended Learning System jest

Dopasowany

Metoda BLS jest szyta na miarę Twoich umiejętności. Wyróżniamy tutaj aż osiem poziomów znajomości języka, które pozwalają precyzyjnie dopasować tok nauczania oraz dobrać właściwy zestaw materiałów dydaktycznych od pierwszych zajęć.

System „1+”

Dzięki naszemu unikalnemu rozwiązaniu masz wyjątkową możliwość uczenia się całkowicie bezpłatnie. Wystarczy, że z Twojego polecenia na zajęcia prowadzone metodą BLS zapiszą się nowe osoby. Stwórz swoją grupę i oszczędzaj!

Elastyczny

To Ty narzucasz tempo, a my dopasowujemy naukę do Twoich potrzeb. Konsultant językowy opracuje dla Ciebie indywidualny tok nauczania metodą BLS i zadba o to, aby Twoja nauka była jak najbardziej efektywna.

Nowoczesny

W trakcie zajęć wykorzystujemy pełen wachlarz materiałów dydaktycznych. Otrzymasz nie tylko książki drukowane, ale także dostęp do nowoczesnej platformy e-learningowej, audiobooki oraz zestaw flipcards. Wszystko po to, aby skutecznie wykorzystać czas poświęcony na naukę.

Zajęcia próbne za darmo Zajęcia próbne za darmo Zajęcia próbne za darmo

Zestaw do nauki
Przystępując do zajęć prowadzonych metodą BLS otrzymasz do dyspozycji:

bls materiały
  • Podręcznik
  • Fiszki FLIPCARD
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Audiobook do słuchania w dowolnym miejscu

Zrób pierwszy krok i zacznij władać angielskim lub niemieckim

Przez 24 lata istnienia naszej szkoły, metodzie zaufało ponad 250 000 osób w 40 miastach w całej Polsce. Tyle osób nie mogło się pomylić.

Dołącz do nas i spraw, aby Twoja bariera językowa była tylko wspomnieniem. Jako jedyna sieć w Polsce korzystamy z metody BLS, która pozwala na opanowanie wybranego języka w stopniu komunikatywnym, bez zabierania Twojego cennego czasu.

Zobacz, jak wyglądają nasze zajęcia na żywo. Zapisz się na niezobowiązującą lekcję pokazową, w trakcie której przybliżymy Ci wszystkie istotne szczegóły.

ZAPISZ SIĘ NA LEKCJĘ POKAZOWĄ

Sprawdź i przekonaj się sam!

Jesteśmy u Ciebie w mieście!

Nasze placówki znajdują się w 40 miastach w całej Polsce!

Kliknij i sprawdź, która z nich jest najbliżej Ciebie:

SPRAWDZAM

Co mówią osoby, które skorzystały z metody BLS?

Komfortowe warunki do nauki języka obcego, dobrze wykształcona kadra, cenię też to że w obecnej sytuacji szkoła rozwija zajęcia online i możliwa jest kontunuacja zajęć.

Fantastyczna szkoła. W Leader School czuje się pełen profesjonalizm począwszy od front desku, a na lekcjach kończąc. Fachowo określili mój poziom. Pełna elastyczność w doborze grafiku i formy zajęć. Przejrzyste zasady realizacji kursu. Polecam!

Najlepsza szkoła językowa, jaką znam! Nauka angielskiego w końcu stała się dla mnie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.